» » Відновлено заїзд маршрутки в Некраші


Відновлено заїзд маршрутки в Некраші

17-06-2020, 15:27
Переглядів 191
Відновлено заїзд  маршрутки в Некраші
Оліївська сільська рада досягла згоди з перевізником щодо заїзду маршрутного таксі «Житомир-Головино» (відправлення з залізничного вокзалу о 20.30) в село Некраші.

Починаючи з 4 червня автобус заїжджає в Некраші і далі рухається за звичним графіком в напрямку Головино. Дане рішення є тимчасовим до прийняття найбільш оптимального варіанту вирішення наявної проблеми.

Після послаблення карантинних обмежень і відновлення пасажирських перевезень, останній рейс Житомир-Некраші був відсутній. З цього приводу надійшла велика кількість звернень від громадян на «гарячу лінію» Оліївської сільської ради.

Керівництвом сільської ради велися перемовини з перевізником щодо вирішення цієї проблеми. Хочемо підкреслити, що даний перевізник завжди відгукується на пропозиції сільської ради та запити громади, постійно перебуває на контакті з громадськістю та оперативно вирішує актуальні питання. Зокрема, під час карантинних обмежень цим перевізником було забезпечено підвіз медиків до місць роботи, а також підвіз працівників АЗС, продуктових магазинів, представників поліції, ДСНС та інших громадян, які забезпечували стабільність та безпеку в суспільстві.

Як ми повідомляли, на численні звернення громадян, які надходили на гарячу лінію, відновлений рух маршрутного таксі «Житомир-Світин».

З 1 червня відновлено безкоштовний пільговий проїзд.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...