» » У Кмитові ремонтується клуб


У Кмитові ремонтується клуб

17-06-2020, 11:08
Переглядів 131
У Кмитові ремонтується клуб
У 2019 році спільна ініціатива Глибочицького сільського голови Сергія Сокальського та очільниці Кмитівського старостинського округу Валентини Яремчук щодо необхідності здійснення капітального ремонту танцювальної зали у клубі села Кмитів була підтримана депутатами Глибочицької сільської ради і включена для впровадження згідно Програми на 2020 рік.

Раніше ремонтні роботи у Кмитівському клубі проводилися в 2014 році до створення Глибочицької об'єднаної громади. Тоді Кмитівською сільською радою було здійснено капітальний ремонт даху та ремонт частини першого поверху: глядацької зали і фойє. Заклад культури у селі Кмитів є просторим та охайним.

Нині при клубному закладі функціонують 4 клубних формування за видами мистецтва, зокрема: вокально-хорові, хореографічний та декоративно-ужиткового мистецтва. Для багатьох відомим є вокальний жіночий колектив "Кмитівчанка" під керівництвом досвідченого працівника культури Віктора Жердєва.

Танцювальна зала надасть можливість проводити повноцінні репетиційні заняття дитячого хореографічного колективу, який успішно функціонує при закладі.
Також зала буде гарним майданчиком для спортивно-масової роботи, годин спілкування, проведення майстер-класів серед дітей та молоді.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...