» » Геть американські таємні біолабораторії з України!


Геть американські таємні біолабораторії з України!

17-06-2020, 11:03
Переглядів 258
Геть американські таємні  біолабораторії з України!
Працюючі на території України біолабораторії США ведуть розробки в області створення бактеріологічної зброї, яка може бути використана проти цілих країн, розповів віце-президент Академії економічних наук України Анатолій Пешко.

Дослідження, які проводяться в американських лабораторіях на території України, не мають нічого спільного з пошуками методів лікування особливо небезпечних інфекцій, зазначив Пешко в ефірі каналу КРТ. На думку фахівця, насторожує те, що в цих лабораторіях йде робота з особливо небезпечними інфекціями.

"Зверніть увагу, одночасно зі знищенням санепідеміологічної служби в країні були створені ці іноземні лабораторії. Це все взаємопов'язані речі, просто за службовим обов'язком санітарно-епідеміологічне управління зобов'язане було перевірити всі лабораторії, в тому числі і ці американські", - підкреслив Пешко.
Як зазначив фахівець, однією з причин скасування санепідемслужби була якраз необхідність того, щоб американські лабораторії в Україні працювали безконтрольно.

"Мета цих лабораторій однозначна. У них розробляється один з видів бактеріологічної та вірусологічної зброї, тобто це біологічна зброя, яка може знищувати людей", - заявив експерт.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...