» » “Джо, у мене для вас хороша новина!..”


“Джо, у мене для вас хороша новина!..”

1-06-2020, 06:10
Переглядів 131
“Джо, у мене для вас хороша новина!..”
“Джо, у мене для вас хороша новина!..”

Як Америка керує своєю колонією на берегах Дніпра.


Редакція газети "Сільське життя" протягом всіх років правління кривавого режиму Порошенка викривала його антинародну суть та акцентувала увагу читачів на тому, як Україна перетворюється на безправну колонію США. Публікації були реакцією на конкретні дії влади, а висновки випливали з аналізу її діяльності.
А от днями українські та світові ЗМІ оприлюднили компрометуючі факти холуйства Порошенка перед своїми американськими господарями, зради ним державних інтересів та корупції у вищих ешелонах української влади.


Позафракційний народний депутат Андрій Деркач опублікував аудіозаписи розмов колишнього президента України Петра Порошенка з колишніми віце-президентом США Джо Байденом і главою Державного департаменту США Джоном Керрі, в яких п'ятого президента України переконують звільнити генпрокурора Шокіна, а також вчинити інші кроки, що були у державних інтересах США та особисто Байдена.

19 травня в Києві пройшла прес-конференція нардепа Андрія Деркача, на якій він представив аудіозаписи, на яких нібито президент Порошенко, віце-президент США Джо Байден і глава держдепу Джон Керрі ведуть переговори про "заміну генпрокурора Віктора Шокіна". Говорячи "нібито", робимо припущення, бо ж потрібна ще й експертиза записів, хоча ні Порошенко, ні Байден, ні Керрі не спростовують фактів тих розмов.

В анонсі перед прес-конференцією народний депутат зазначив, що на записах звучать голоси, "схожі на голоси Петра Порошенка і Джозефа Байдена", і які "свідчать про факти міжнародної корупції і зраді на найвищому державному рівні ".

"З юридичної точки зору, по слайдах і текстам прошу розуміти прізвища" Порошенко "," Керрі "і" Байден ", як людей, голоси яких дуже схожі на голоси діючих, на той момент часу, вищих посадових осіб України та США", - попросив Деркач своїх слухачів.

Записи, стверджує нардеп, він отримав від таємничих журналістів-розслідувачів, а ті, в свою чергу, невідомо, де їх дістали, але Деркач запевняє, що записи робив сам Порошенко.

Йдеться, зокрема, про переговори Порошенка і Керрі від 3 грудня 2015 року, коли вони обговорювали відставку генпрокурора Віктора Шокіна.

"Хотів би закликати вас розглянути можливість вирішення проблеми заміни генерального прокурора Шокіна, оскільки він, на мій погляд, заблокував реформу очищення генпрокуратури", - говорить Джон Керрі. При цьому він посилається на "стурбованість" віце-президента Джо Байдена.

Далі наводиться запис розмови Байдена і Порошенка від 22 березня 2016 року, тобто за чотири дні до зняття Шокіна в Раді. "У випадку, якщо у вас буде новий уряд і новий генеральний прокурор, я буду готовий до публічного підписання зобов'язань на 1 мільярд доларів", - говорить Байден.

"Надзвичайно сильна мотивація. Одним з можливих кандидатів на цю посаду є лідер МОЄЇ фракції Луценко, - відповідає Порошенко. - Якщо ви вважаєте, що політично мотивована персона не зовсім підходить з вашої точки зору, я відкликаю свою пропозицію. Ніхто не знає, що я буду пропонувати Луценка".

Деркач сказав, що плівки показали, що Байден надає фінансову допомогу США Україні залежно від продовження корупційних схем української газової компанії Burisma і використав допомогу США для захисту свого сина Хантера, який у той час був у раді директорів компанії Burisma. Як відомо, корупційну діяльність цієї компанії почав тоді "розкопувати" тодішній генпрокурор України Шокін.

На записах Байден каже Порошенку, що Сполучені Штати будуть відмовляти в допомозі, поки Україна не замінить генерального прокурора. Для американського чиновника така вимога від країни з усталеним верховенством права зазвичай являє собою серйозне порушення дипломатичного протоколу. Але Україна, на жаль, з укоріненою корупцією, не підпадає під цю категорію.

До речі, Байден сам розкрив зміст записів ще у 2018 році. "Якщо прокурор не звільнений, ви не отримаєте гроші", - сказав він, підбиваючи підсумок своєї розмови з Порошенком про генерального прокурора Віктора Шокіна в прямому ефірі американського телеканалу.

Під час наступної розмови нібито Байден вітає призначення нового генпрокурора Луценка і каже, що йому потрібно буде працювати над "відшкодування шкоди" від діяльності Шокіна.

Нагадаємо, сам Шокін неодноразово заявляв, що за його звільненням стоїть Байден і в січні 2020 року навіть зажадав від Державного бюро розслідувань (ДБР) завести на нього справу за втручання в справи України.

Народний депутат А.Деркач запевнив, що той мільярд, який Порох "вициганив" у Байдена, був витрачений на отримання військових держзамовлень підприємствами, які пов'язані з Порошенком. Тобто для його власного збагачення.

Водночас політик переконаний, що другою темою записів є розвал парламентської коаліції у Верховній Раді і виборів в лютому 2016 року, які потрібно було провести, згідно конституційних норм.

"Порошенко визнає, що коаліції немає ... замість того, щоб виконати вимоги Конституції і оголосити перевибори, Петро Олексійович дотримувався обіцянок, даних особисто Байдену, і блокував відставку Кабміну", - додав Андрій Деркач.

"Ці розмови чітко показують ... Україною керував Байден", - зазначив депутат і додав, що на плівках також зафіксовано вплив Байдена через наглядові ради держпідприємств.

Також Деркач повідомив, що спікер ВРУ Дмитро Разумков блокує створення слідчої комісії у справі про можливу держзраду Порошенка. За словами депутата, ця комісія "могла б ефективно розслідувати факти міжнародної корупції".

Дуже цинічно на одній з плівок звучать слова Порошенка про те, що він підняв ціну на газ для населення аж на 100%, коли МВФ вимагав лише на 75%.
З розмов високопосадовців США та України стає зрозумілим, що американці фінансують й діяльність українських політичних партій. Зокрема, мова йшла про виділення коштів "Самопомочі".

Аудіозаписи розмов п'ятого президента України Петра Порошенка і колишнього віце-президента США Джозефа Байдена передано в Офіс Генпрокурора України для розслідування факту можливої державної зради з боку попереднього глави держави.

Чи зробить щось "зелена влада", щоб притягнути Порошенка до відповідальності за державну зраду і утвердити в Україні верховенства закону для всіх - беруть сумніви. Бо ж і нею керує посольство США у Києві. Як бачимо, клоунада є прямим продовженням порохоботства.

Слава Україні? Колонії США - слава!


Іван МАРЧУК


P.S. Днями в інтернеті було розповсюджено фотознімки, як місцеві “раби адмінресурсу” відзначили День вишиванки.

Всі (майже) у вишиванках, і такі веселі, такі щасливі, такі патріоти!..

але ніхто з них так і не висловив обурення з приводу того, як мерзотник Порох здав усю “незалежність” України америкосам з потрохами - що отримало своє підтвердження напередодні плівками Деркача.

А якже! Ці ж “флешмоби” видумали їхні господарі - американці.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...