» » Коли добудують об’їзну дорогу?


Коли добудують об’їзну дорогу?

22-05-2020, 08:33
Переглядів 98
Коли добудують об’їзну дорогу?
14 травня на Житомирщині з робочою поїздкою перебував голова Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков. Він разом із заступницею голови Житомирської ОДА Наталією Остапченко проінспектували хід реконструкції північного обходу Житомира М-06. Зокрема, звернули увагу на темпи виконання робіт, поспілкувалися з представниками китайської компанії, яка виконує реконструкцію.

"Відвідав реконструкцію обходу Житомира на М-06. Якщо коротко - підрядником виконані роботи на 43%, а контракт спливає в цьому році. Для втілення амбітних планів "Великого будівництва" потребуємо потужніших темпів", - наголошує Олександр Кубраков.

Реконструкція Північної об'їзної Житомира реалізується в рамках спільного проєкту Укравтодору і ЄБРР та ЄІБ. Підрядна організація, компанія Sinohydro Corporation має контракт з Укравтодором з листопада 2017 року. Роботи ведуться з червня 2018.

Протяжність ділянки, де здійснюється реконструкція, 22 км. Проєктом передбачено доведення ділянки автодороги до І-б технічної категорії.

Наталія Остапченко зазначила, що на Житомирщині цього року в рамках "Великого будівництва" виконають ремонт 196,3 км доріг, з яких 145,7 км - дороги місцевого значення та 50,6 км - дороги державного значення. На ці цілі в області передбачено 1 млрд 942,7 млн. грн.

"Якісно змінений підхід до ремонту доріг, адже всі зусилля спрямовуються на капітальну реконструкцію, а не просто виконання ямкового ремонту.

Реконструкція ділянки дороги М-06 Північний обхід - це один із наймасштабніших проєктів "Великого будівництва" в області", - наголошує заступниця голови ОДА.

За інформацією Олександра Кубракова, підрядник мобілізував 100% штату персоналу для виконання ремонтних робіт на автомобільному Північному об'їзді. Наразі відповідно до контракту підрядником виконано робіт на 43%, з них 75% готових дорожніх робіт, 37% - будівництво шляхопроводів, 16,7% перенос комунікацій.

Представник китайської компанії Sinohydro запевняє, що вони докладуть максимуму зусиль для вчасного завершення проєкту. Найбільше робіт у компанії на сьогодні залишається на ділянці дороги протяжністю 7 км, де мають влаштувати бетонне покриття.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...