» » Оліївська сільська рада звернулася до поліції щодо поширення неправдивих чуток


Оліївська сільська рада звернулася до поліції щодо поширення неправдивих чуток

12-05-2020, 13:13
Переглядів 275
Оліївська сільська рада  звернулася до поліції щодо  поширення неправдивих чуток
Оліївська сільська рада звернулася до правоохоронних органів щодо поширення неправдивих чуток щодо нібито зловживання владними повноваженнями посадовими особами Оліївської сільської ради. Так, на Інтернет-сайтах, у друкованому виданні та в соціальній мережі було розміщено неправдиві чутки про те, що сільська рада нібито заплатила за прибирання снігу 177 тисяч гривень.

Дійсно були заключені договори, проведено тендер, було визначено переможців на очищення снігу під час зимового періоду 2019-2020 року. Проте, у зв'язку з тим, що не було потреби у таких роботах, жодної гривні сільська рада даним підприємствам не заплатила.

Оліївська сільська рада звернулася до Черняхівського РВ національної поліції України в Житомирській області щодо поширення неправдивих чуток у мережі «Фейсбук» жителькою села Троковичі, яка вказала, що Оліївська сільська рада за вищевказані роботи заплатила 177 тисяч гривень. А також до Житомирського РВ національної поліції України в Житомирській області щодо не правомірних дій посадових осіб громадського об’єднання у вигляді поширення неправдивих чуток в інформаційному віснику, на сайтах і в соцмережах.

Закликаємо громадян, активістів не поширювати відкриту брехню та неправду. У разі виявлення подібних випадків у подальшому, також будемо по кожному пункту звертатися до правоохоронних органів для притягнення відповідних осіб до відповідальності, згідно чинного законодавства.

«Ми завжди відкриті для всіх громадян. Якщо вас цікавить певна інформація, кожен може звернутися до сільської ради з відповідним запитом і отримати відповідь з будь-якого питання», - підкреслив секретар Оліївської сільської ради Анатолій Мельниченко.

Прес-служба Оліївської сільської ради
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...