» » Бережімо святу пам’ять про ту війну!


Бережімо святу пам’ять про ту війну!

12-05-2020, 09:50
Переглядів 92
Бережімо святу пам’ять про ту війну!
Матеріал написаний та надрукований до Дня Перемоги у 2016 році, але актуальний і донині


9 Травня, День Перемоги у Великій Вітчизняній війні - одне з найулюбленіших свят нашого народу. Так було довгі десятиліття до приходу «шоколадників» до влади, так залишається й зараз - цьому є свідченням нещодавні соціологічні опитування.

Бо ж не може бути інакше - пам'ять про мільйони й мільйони наших співвітчизників, які разом з братніми народами Радянського Союзу склали свої голови заради Великої Перемоги вимагає належного суспільного ставлення до цієї події всесвітнього масштабу.

І так було до тих пір, поки кондитер Порошенко зі своєю командою бізнесменів не дорвався до влади. Не поділивши з російськими олігархами владу, гроші та територію, ця зграя ще більше втягнула наш народ у вир громадянської війни та розпочала ідеологічні диверсії, щоб, на догоду США та Європі, вбити клин у дружбу народів, які разом зберегли світ від «коричневої чуми».

І закрутилася порошенкова мерзота, найняла продажних політтехнологів, і почалося переписування історії на користь не народу, а - українським олігархам.
Своїм указом офшорний «гарант» Петрусь замість Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні 9 Травня ввів нову назву - День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. А щоб ще більше збити з пантелику молоде покоління, на яке й розраховані ці провокації, 8 травня ввів ще й День пам'яті та примирення.
І почали «раби адмінресурсу» в освіті, культурі, адміністраціях, щоб будь-що утриматися на своїх посадах, з сценаріїв проведення свята Дня Перемоги викреслювати священний вираз «Велика Вітчизняна війна» на «шоколадну» «Другу світову війну».

Днями довелося бути в одному з сіл нашого району. Розповідаючи про найближчі плани, сільський голова згадав й заходи до Дня Перемоги... і після паузи додав - у Другій світовій війні.

Так Друга ж світова війна, кажу, завершилася 2 вересня 1945 року, чого ж ви будете відзначати цей день 9 травня? Голова задумався і сказав відверто: не знаю, але від нас так зараз вимагають...

То ж, хочеться звернутися до сільських голів, вчителів, бібліотекарів, працівників культури: не будьте «пішаками» у великій грі олігархів, яким вигідне роздвоєння свідомості народу, який вони «доять» вже три десятки років. Вони роблять і робитимуть все, щоб посіяти розбрат серед нас, щоб не допустити нашого єднання, яке рано чи пізно згуртує наш народ і він вилами випре «порошенкову гидоту» з України, одірве її від державної «годівниці» і позбавить казкових збагачень на нашій крові.

Не забувайте, що наші з вами батьки й діди, які пройшли горнило тієї страшної війни 1941-1945 років, завжди називали її Великою Вітчизняною війною і заповіли нам пам'ять про неї, як священну реліквію, як визначний здобуток в історії нашого народу.

Не будьте тими, кого Шевченко називав «наших прадідів великих правнуки погані».

І варто пам'ятати нашу історію. Поки у Радянському Союзі панувала ідеологія інтернаціоналізму, це була могутня наддержава, яка вистояла у тій страшній війні, а коли Горбачов, навіть ненадовго, надав можливість прорости паросткам націоналізму, країна, яка для більшості з нас була Батьківщиною, розвалилася.

Так само й зараз, через тридцять років, як тільки націоналізм бандерівського зразка в Україні підняв голову - в ній розпочалося громадянське протистояння, а частина території була втрачена.

То ж, завжди майте свою позицію: чи то коли «шоколадники» на догоду Європі знищують українське село, чи то коли на вимогу МВФ нинішні мерзотники при владі проводять геноцид народу, підвищуючи ціни на все - від газу до продуктів, чи то коли переписують історію. Інакше - ці «хлопчики з обрізаними пейсами» все ж доведуть Україну до розпаду на кілька частин. І нам залишиться, як і нашим попередникам, лише шкодувати, що втретє в історії втратили шанс побудувати на теренах України міцну й заможну державу...

І пам'ятайте про те, що заповідали нам герої-фронтовики.

Богдан СТРІХА
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...