» » "Надзвичайники" провели рейд під Левковом


"Надзвичайники" провели рейд під Левковом

11-05-2020, 14:10
Переглядів 413
"Надзвичайники" провели рейд під Левковом
Аби попередити виникнення пожеж в екосистемах та з метою реалізації заборони перебування громадян у лісових масивах, місцях відпочинку на природі тощо, рятувальники спільно з лісівниками та поліцейськими вживають превентивних заходів, патрулюючи у вихідні дні лісові масиви і прилеглі лісопаркові зони.

Спільними зусиллями цього дня проведені патрулювання лісових масивів на території Левківського лісництва Житомирського району.

Патрулювання показали, на жаль, поодинокі випадки, коли люди попри дію карантинних заходів все ж виїжджають на природу для відпочинку, рибальства, інколи з приготуванням їжі на відкритому вогні.

Щодо відвідувачів лісових масивів – з ними рятувальники та лісівники провели роз’яснювальні бесіди щодо заборони розведення багать та нагадали наслідки масштабних пожеж у природних екосистемах у квітні цього року, а також вручили пам’ятки безпеки. Наразі порушники отримали попередження стосовно заборон відвідувати лісові масиви, парки, сквери, зони відпочинку та залишили місця відпочинку.

Нагадаємо, що до 12 травня на Житомирщині діють додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.

"Надзвичайники" провели рейд під Левковом


Житомирський РВ ДСНС України
У Житомирській області


dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...