» » Що вирішила “надзвичайка”


Що вирішила “надзвичайка”

2-05-2020, 08:18
Переглядів 238
Що вирішила “надзвичайка”
24 квітня голова Житомирської райдержадміністрації Юрій Оханський провів дванадцяте позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Робота засідання проводилася дистанційно, з використанням засобів електронної комунікації.

Першим було розглянуто питання щодо продовження карантинних заходів у районі до 11 травня 2020 року. За результатами обговорення комісією вирішено:
Продовжити призупинення до 11 травня 2020 року освітніх процесів у закладах освіти усіх типів та форм власності, закладах, діяльність яких пов’язана з наданням послуг з розвитку та дозвілля населення Житомирського району тощо.

Продовжити призупинення до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян у всіх органах державної влади та органах місцевого самоврядування, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Продовжити заборону на проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Продовжити заборону щодо роботи суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, кав’ярень тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, басейнів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, здійснення ветеринарної практики, продажу кормів, пестицидів і агрохімікатів, насіння і садивних матеріалів, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, обмеження скупчення відвідувачів у приміщеннях із розрахунку не більше однієї особи на 10 м2 та недопущення торгівлі продуктами харчування без упаковки з відкритих прилавків.

Продовжити заборону функціонування ринків (продовольчих, непродовольчих та змішаних), крім:

об’єктів, розташованих по периметру території ринку, що мають окремий вхід з-за меж території ринку за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту, обмеження скупчення відвідувачів у приміщеннях із розрахунку не більше однієї особи на 10 м2 та недопущення торгівлі продуктами харчування без упаковки з відкритих прилавків.

Другим питанням, яке розглянуто на засіданні, було питання про вжиття додаткових обмежувальних заходів на території району для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID19), зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів. За результатами обговорення цього питання вирішено:

Головам селищної, сільських рад (ОТГ), керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівникам районних установ, організацій неухильно дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 291).

Головам селищної, сільських рад (ОТГ):

1) запровадити відповідно до законодавства у період з 25 по 26 квітня, з 1 по 3 травня та з 9 по 11 травня 2020 року додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на відповідних територіях, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (починаючи з 13:00 першого вихідного дня закінчуючи 06:00 першого робочого дня після вихідних/святкових днів);

2) з метою протидії поширенню коронавірусної хвороби (CОVID-19) в місцях масового скупчення людей, на період поминальних днів закрити для відвідування кладовища, крім випадків здійснення поховання померлого, за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема, участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.

3) терміново провести позачергові засідання місцевих комісій з питань ТЕБ та НС, на яких розглянути питання щодо вжиття додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на період карантину з урахуванням викладених вище вимог.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...