» » Перевірки: як дотримується карантин у Житомирському районі


Перевірки: як дотримується карантин у Житомирському районі

7-04-2020, 07:43
Переглядів 599
Перевірки: як дотримується карантин у Житомирському районі
27 березня здійснено чергову рейдову перевірку роботи закладів торгівлі та громадського харчування у районі в умовах карантину. Цього разу представниками тимчасової моніторингової групи перевірено низку закладів громадського харчування та магазинів на території Новогуйвинської селищної та Сінгурівської сільської рад.

У ході перевірки виявлено ряд несуттєвих недоліків у роботі магазинів в с. Сінгури. У цілому заклади торгівлі тут працюють у відповідності до вимог чинного законодавства з дотриманням усіх санітарних норм.

Разом із тим, виявлено факт незаконної торгівлі через «вікно видачі» готовими стравами та кавою у придорожньому кафе одразу за Сінгурами. Власниці закладу винесено попередження.

А от у іншому кафе, вже біля селища Гуйва, під час рейду зафіксовано факт обслуговування клієнтів. Складено відповідний протокол. Власнику загрожує штраф у сумі від 17 до 34 тис грн.


30 березня представниками тимчасової моніторингової групи здійснено чергову рейдову перевірку роботи закладів придорожньої інфраструктури в умовах карантину.

За результатами виїзду перевірено роботу низки закладів громадського харчування та магазинів у районі. Серед іншого проведено роз’яснювальну роботу серед представників китайської компанії, яка здійснює будівництво об’їзної дороги навколо обласного центру, на предмет діяльності їдальні для її працівників.
Порушень у роботі придорожніх магазинів цього разу не зафіксовано. Працюючі заклади громадського харчування також не виявлені.

23 березня здійснено чергову рейдову перевірку роботи закладів торгівлі у районі в умовах карантину. Цього разу тимчасова моніторингова група перевірила діяльність підприємців на оптовому ринку «Малинський», що працює на території Оліївської сільської ради.

Ринок функціонує у обмежених умовах. Незважаючи на кілометрову чергу автомобілів, при в’їзді на територію ринку організовано пропускну систему (один автомобіль виїжджає, один заїжджає) та обробку транспортних засобів спеціальним дезінфікуючим розчином.

Переважна більшість магазинів, що працюють на ринку закриті. Ті, що працюють, мають антисептики, персонал – у захисних масках.

Серед підприємців було проведено роз’яснювальну роботу щодо діяльності в умовах карантину.

Робота у цьому напрямку триває.


Перевірки: як дотримується карантин у Житомирському районі
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...