» » Як нащадки бандерівських злочинців цькують 12-річного хлопця


Як нащадки бандерівських злочинців цькують 12-річного хлопця

17-03-2020, 12:42
Переглядів 92
Як нащадки бандерівських злочинців  цькують 12-річного хлопця
12-річний житель Волинської області Максим Ткачук, який виконав пісню "Смуглянка" на міжнародному пісенному фестивалі в Лондоні в одязі червоноармійця, піддався вдома жорсткій критиці на бандерівській Волині. У ЗМІ та соцмережах хлопця звинуватили в популяризації "русского мира".

В інтерв'ю OBOZREVATEL бабуся Максима, Лариса Ткачук (яка є його опікункою), розповіла, що життя сім'ї перетворилося на пекло.

12-річний Максим родом із селища Турійськ. З дитинства захоплюється вокалом, на сцені з семи років. За цей час здобув чимало перемог на обласних і всеукраїнських пісенних конкурсах.

На конкурс Stars of the Albion 2020 у Лондоні, де брали участь представники 23 країн світу, хлопець, за словами бабусі, потрапив після перемоги на пісенному конкурсі в Одесі.

"Після Лондона щодня плачемо. Не перемога - пекло. З дитини і всіх нас зробили якихось московських запроданців. Якби знали, що таке буде, не поїхали б!" - з гіркотою говорить жінка.

За словами бабусі, заспівати "Смуглянку" онукові порадив хтось з організаторів конкурсу, оскільки була номінація до 75-річчя Перемоги. "Сказали, що під голос і тембр Максима підійде саме ця пісня", - зазначила жінка.

Також Максим заспівав пісню "Синя вічність" Мусліма Магомаєва та "Сувеніри" Деміса Русоса".

Про те, що виступ в Україні піддали жорсткій критиці, сім'я дізналася дорогою додому, в поїзді. На сьогодні бабуся з онуком третій день не виходять із дому - дуже переживають.

"Навіть боїмося, щоб нас не спалили. Прямих погроз не було, але від "тих" людей можна чого хочеш чекати", - зазначила Лариса Володимирівна. І не марно, бо ж саме на Волині у 1943-44 роках бандерівські нелюди вбили десятки тисяч мирних українців польського походження.

Бабуся каже, що у Максима в репертуарі всього дві російськомовні пісні, інші - українською мовою. "Є патріотичні, такі як "Чорна вишиванка", "Плакала калина" та інші", - зазначила жінка.

За перемогу в Лондоні волинський школяр отримав сертифікат для участі у фестивалі в Білорусі і запрошення на острів Мальта. Але бабуся каже, що про поїздку поки не думають. Також бабуся хлопця зазначила, що грошового призу їх сім'я не отримувала.


х х х х х х х

Народний депутат VIII скликання Євген Балицький поділився своєю думкою в прямому ефірі телеканалу НАШ щодо цькування 12-річного Максима Ткачука, який виконав на пісенному конкурсі в Лондоні пісню "Смуглянка".

"Це мракобісся, яке розгорнулося за останні шість років навколо російської мови, російської культури і в принципі нашої історії, пов'язано з тим, що велика кількість дітей поліцаїв повилазила, які програли у Другій світовій війні, і цей конфлікт поки ще ніяким чином в Україні не вирішено. Ми розділені дуже сильно на тих, хто переміг, і тих, хто програв", - сказав він.

Також Балицький додав, що Україну можна любити і російською мовою.

"Вони не можуть нам вибачити, російськомовним в Україні, що ми звільнили разом з українським народом і іншими народами СРСР від фашизму, при якому їм дуже добре жилося, коли вони грабували і вбивали євреїв, забирали їх власності, знищували народи заради того, щоб збагатитися, прикриваючись високими званнями за Україну. Вони не можуть зрозуміти, що Україну можна любити і російською мовою", - підкреслив нардеп.

Як бачимо прихильники людиноненависницького вчення Бандери продовжують сіяти розбрат у наше суспільство. Від цього ситуація в державі стає ще більш крихкою.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...