» » Як харчувати дітей у школах та дитсадках


Як харчувати дітей у школах та дитсадках

16-03-2020, 10:11
Переглядів 159
Як харчувати дітей  у школах та дитсадках
У ТЕТЕРІВСЬКІЙ СІЛЬРАДІ ПРОЙШЛО ОБГОВОРЕННЯ ПИТАННЯ ПОКРАЩЕННЯ СТАНУ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ У НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИХ ЗАКЛАДАХ

За ініціативи начальника Житомирського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області Гущина Б.Б. пройшло обговорення питання покращення стану харчування дітей у навчально-виховних закладах Тетерівської об’єднаної територіальної громади.

До участі та обговорення долучились керуючий справами Тетерівської сільської ради Кучер В.М., начальник відділу освіти Тетерівської сільської ради Весельський В.В. У якості слухацької аудиторії було запрошено керівників загальноосвітніх та дошкільних закладів Тетерівської ОТГ, кухарів та працівників харчоблоків, суб’єктів господарювання, які здійснюють постачання продуктів харчування та дотичні до процесу організації харчування у зазначених закладах.
Гущин Б.Б. відкрив нараду та висвітлив актуальність проблеми збереження та зміцнення здоров’я дітей, акцентувавши особливу увагу на важливості створення належних соціально-економічних умов, серед яких безпека харчування є однією з пріоритетних. Він озвучив конкретні завдання, які стоять нині перед керівниками органів місцевого самоврядування, адміністрацій закладів освіти та спеціалістів Держпродспоживслужби, зосередивши окрему увагу на основних принципах та механізмах реалізації регіональної цільової програми «Дітям Житомирщини – безпечне та якісне харчування».

На сьогодні система НАССР покладена в основу управління безпечністю харчових продуктів найкращими світовими виробниками. Вона дозволяє знизити ризики, пов’язані з харчовими отруєннями, удосконалити продукти харчування та загалом роботу харчовиків.

НАССР (Hazard Analysis Critical Control Points) – система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках. Це міжнародно визнаний метод виявлення та управління ризиками, пов’язаними із безпечністю харчових продуктів, система управління, в якій безпечність харчових продуктів досягається шляхом аналізу та контролю небезпечних факторів біологічного, фізичного та хімічного походження починаючи від сировини до обігу та споживання готової продукції.

На зібранні також говорилося про основні вимоги до харчових продуктів (сировини) та постачальників харчових продуктів в навчальні заклади Житомирського району, звернувши увагу на необхідності попередження потрапляння в обіг фальсифікованої молочної продукції та надав інформацію про виробників, в яких виявлено фальсифіковану продукцію.

Окрім того, у ході наради проведено стислий аналіз здійснення заходів державного нагляду за навчально-виховними закладами Житомирського району, озвучено проблемні питання та ознайомлено учасників з ситуацією щодо виникнення спалахів харчових отруєнь в школах та дитячих закладах в межах області та країни в цілому. Детально розглядались найпоширеніші причини виникнення спалахів та основні заходи профілактики. Було доведено основні вимоги санітарного законодавства під час організації харчування у закладах освіти Тетерівської ОТГ.

Крім того, велику увагу учасників семінару було приділено питанням щодо запобігання занесенню і поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

Наприкінці засідання виступив Кучер В.М., який зазначив, що за ініціативи Житомирського РУ ГУ Держпродспоживслужби в Житомирській області на сесії Тетерівської сільської ради 04.03.2020 р. була прийнята програма «Дітям Тетерівської ОТГ – безпечне та якісне харчування» та на фінансування даної програми було виділено 3 млн. грн., що дасть змогу привести харчування дітей в дошкільних та закладах середньої освіти громади до стандартів міжнародної системи НАССР.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...