» » “Клоуни” замінили “шоколадників” - нічого не змінилося


“Клоуни” замінили “шоколадників” - нічого не змінилося

16-03-2020, 10:05
Переглядів 104
“Клоуни” замінили “шоколадників” - нічого не змінилося
Зеленський продовжує всі ганебні справи Порошенка - від “децентралізації” до медичної “реформи”. От і нещодавно він пообіцяв якнайшвидше завершити земельну та медичну “реформи”.

«Земельна реформа – це реформа і президента, і уряду – ми всі несемо відповідальність. Найскладніша реформа, тому що протягом майже 30 років ніхто не міг навіть почати обговорення законопроекту в комітетах. Ми закінчимо цю реформу», – заявив Зеленський в інтерв’ю американському агентству Bloomberg.

Він підкреслив, що прийняття законопроекту про обіг сільгоспземель в другому читанні – це лише перший етап реформи.

Також Зеленський заявив про необхідність відновлення Міністерства аграрної політики, ліквідованого його урядом у 2019 році.

«Адже коли така складна річ, як земельна реформа, – потрібні окремі люди в Україні, окрема інституція. Це повинен говорити і робити профільний міністр».
Що стосується медрефоми, Зеленський похвалив перший її етап, реалізований МОЗ під керівництвом Уляни Супрун - і це попри страшний негатив викликаний у суспільстві. Опір реалізації медреформи Зеля пояснив нерозумінням особливостей змін, які відбудуться.

Як бачимо, у колонізованій американцями Україні від зміни влади якихось покращень очікувати марно. Бо все вирішує посольство США, а у америкосів зовсім інші інтереси від нашого народу.

І інтерв’ю американському агентству Bloomberg - це публічна клятва вірності Зеленського своєму заокеанському господарю.


На фото: На запитання, що задавав Зеленський рік тому Порошенку, тепер має відповісти він сам:
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...