» » Китайці пройшли карантин


Китайці пройшли карантин

16-03-2020, 10:01
Переглядів 78
Китайці пройшли карантин
У передмісті Житомира завершився карантин для китайських будівельників, які проводять реконструкцію північної об'їзної дороги міста. Про це повідомив начальник Управління охорони здоров'я Житомирської обласної державної адміністрації М.Суслик. За його словами, жоден з китайців не захворів, після карантину вони продовжать працювати в своїй компанії.

За словами голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка, термін карантину у 12 китайців закінчився 27-28 лютого.

"У нас є 12 громадян КНР, у яких закінчився термін карантину (у одного 27 лютого, а у 11 - 28 лютого). Хочу повідомити, що ніяких симптомів хвороб ми не виявили. До нас прилетіли здорові китайці, які, сподіваюся, зроблять нам здорову дорогу навколо Житомира ", - сказав Бунечко. Він також повідомив, що в березні китайська компанія очікує повернення в Житомирський район ще 30 своїх працівників, які теж будуть знаходитися в карантині.

Як повідомлялося, через спалах коронавируса ізолювали 12 працівників компанії, які повернулися з комуністичного Китаю, повернулися після відпустки з Китаю на об'єкт в Житомир. Китайці були на карантині в житлових боксах під Житомиром. Всього на будівництві дороги задіяно 90 китайських робітників.

В цілому в Житомирській області підготували 240 ліжок в інфекційних відділеннях, в тому числі 78 Боксовані палати для пацієнтів з підозрою на коронавірус.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...