» » Кринички знову стануть Буймиром


Кринички знову стануть Буймиром

16-03-2020, 09:40
Переглядів 219
Кринички знову стануть Буймиром
Житомирська обласна рада погодила перейменування населеного пункту в Станишівській сільраді: назву села Кринички хочуть змінити на Буймир.

Рішення ухвалили на черговій сесії облради 5 березня.

"Підтримати рішення Житомирської районної ради від 24.12.2019 № 977 "Про перейменування села Кринички Житомирського району Житомирської області на село Буймир Житомирського району Житомирської області".

Порушити клопотання перед Верховною Радою України щодо перейменування населеного пункту Станишівської об'єднаної територіальної громади Житомирського району Житомирської області.

Головному управлінню статистики у Житомирській області та Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області після опублікування у виданні "Відомості Верховної Ради України" повідомлення про прийняте Верховною Радою України рішення внести відповідні зміни в облікові дані", - зазначається у відповідному проєкті рішення сесії, яке було оприлюднено 24 січня 2020 року.

За перейменування села проголосував 51 з 55 присутніх депутатів (всього в облраді 64 депутати).

Наша довідка. На початку минулого століття хутір Буймер належав до Левківської волості Житомирського повіту Волинської губернії. Відстань від повітового міста була 22 верст, від волості - 10. Дворів було - 15, мешканців проживало - 111.

Наприкінці 1970-х років село Буймир перейменоване на Кринички. Перейменоване на Буймир рішенням Житомирської обласної ради від 18 березня 2010 року № 1062 «Про внесення змін в адміністративно-територіальний устрій Житомирської області». 8 вересня 2010 року Житомирська обласна рада рішенням № 1202 скасувала перейменування села та повернула йому назву Кринички.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...