» » І Вільськ вже не хоче йти в Оліївку


І Вільськ вже не хоче йти в Оліївку

23-02-2020, 08:13
Переглядів 532
І Вільськ вже не хоче йти в Оліївку
Як відомо, губернатор області В. Бунечко ошелешив громадськість прикрою новиною – можливим приєднанням Вільської громади до Оліївської ОТГ.

І ось, 14 лютого на сесії Вільської сільскої ради вирішили обговорити це більш відверто. Своє бачення ситуації висловили депутати Оліївської сільської ради, які прибули до Вільська, проте картина вийшла не такою райдужною, як її представляли собі прихильники приєднання.

Наголосили, що вразі об`єднання двох ОТГ будуть закриті ДВІ ШКОЛИ з трьох існуючих, відбудеться скорочення кількості Фапів.

Визнали, що в Оліївці немає сімейних лікарів, а медичне обслуговування надає ЦРЛ у Станишівці, з території Вільської громади відстань до Станишівки сягає 40–50 кілометрів. Лобісти Оліівської ОТГ запевняли людей, що вразі об`єднання двох громад буде проведений капітальний ремонт доріг в напрямку Кам’янки та Іванкова, але представники Оліївки пояснили, що ремонтувати «горе-дороги» вони не можуть і не будуть, адже ці дороги підпорядковані ОДА.

Крім цього, обурила людей стаття в газеті “Житомирщина” «Хто не встиг - той спізнився», де зазначено, що «У новому перспективному плані декілька громад визнано неспроможними за існуючої методики, - відповів «Житомирщині» Віталій Бунечко. - Вільська ОТГ (Черняхівський район) направила листа з проханням доєднати її до Оліївської ОТГ в Житомирському районі”. Проте такого листа від імені громади не надсилалося. Тож варто задуматись жителям Вільської громади, чи влаштовує їх така невтішна перспектива?

Голова Черняхівської РДА О. Дубенцов, який теж був присутній на обговоренні підкреслив, що ніяких прямих законних підстав приєдання Вільська до Оліївки немає.

Нагадаю, що нещодавно були введені зміни до законодавства. Раніше перспективний план створення ОТГ області складався на основі ініціативи місцевих громад, але "клоуни-демократи" перевернули все з ніг на голову: тепер перспективний план вже "малює" обласна адміністрація, яка, мабуть, краще знає ситуацію у всіх селах.

У Вільську люди були розчаровані такою перспективою об`єднання, розповідаючи після зустрічі, адже не дочекалися «золотих благ», які обіцяли «горе-агітатори», які ходили по хатам і розповідали про «велике Оліївське майбутнє”.

Більшість жителів громади переконані, що Вільська ОТГ фінансово самодостатня і має велике квітуче майбутнє.

Як бачимо, й тут наміри обласної влади “зелених” не мають підтримки серед людей.

За повідомленням у Фейсбуці
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...