» » Левків: хід у відповідь


Левків: хід у відповідь

23-02-2020, 08:07
Переглядів 338
Левків: хід у відповідь
За повідомленням Левківського сільського голови Олександра Окочі, 14 лютого на засідання останньої сесії місцевої сільради прийшла делегація від громади з пропозицією обговорити останні події, що відбуваються навколо “реформи” з “децентралізації”. Було прийнято рішення провести громадське обговорення 16 лютого.

Що це питання є актульним говорить той факт, що на збори до Будинку культури прийшло пять сотень жителів Левкова, Калинівки та Клітчина.
Як відомо, голова Житомирської ОДА В.Бунечко оприлюднив карту перспективного плану, яким новоутворюваними ОТГ було “покрито” всю область. Місцевий люд обурило те, що, без погодження з громадою, Левківську сільраду, населення якої є найбільшим в області, пропонується ліквідувати та приєднати до Глибочицької сільради.

Галасу на обговоренні в Левкові не було, говорили всі по-діловому, і ніхто з присутніх не виявив бажання поєднувати свою подальшу долю з Глибочицею. Тим більше, що навіть в умовах, коли уряд по-шахрайськи забрав у необ’єднаних сільрад ПДФО (податок з доходів фізичних осіб), тут показані чудові показники соціально-економічного розвитку. Значно кращі, ніж у більшості новоутворених ОТГ, яким створені “тепличні” умови та які “пригодовані” з державного бюджету. За це левківці щиро дякують своєму голові Олександру Окочі, за часи правління якого й відбулися у селах позитивні зміни.

Сам Левківський сільський голова сказав, що позиція його та земляків має бути такою: відстоювати нинішній статус сільради доки це буде можливо, а якщо не буде виходу, то створити об’єднану громаду разом з Харитонівською сільрадою Коростишівського району, але з центром у Левкові.

Левківці добре знають, що принцип добровільності у цій “реформі” “децентралізації” ніхто не відміняв і не відмінить, бо ж це тоді буде протирічити Європейській хартії місцевого самоврядування і тому самі закордонні ініціатори знищення українського села не погодять даний крок української влади. Тому селяни цього приміського населеного пункту не допустять, щоб їх розводили мов “лохів” різними “страшилками” про можливе примусове приєднання до когось. Більше того, вони впевнені, що самі “реформатори” згинуть у “болоті” “децентралізації”, через яку народ змів з влади антинародний кривавий режим Порошенка.

Богдан СТРІХА
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...