» » Вшанували воїнів-афганців


Вшанували воїнів-афганців

21-02-2020, 10:36
Переглядів 157
Вшанували воїнів-афганців
14 лютого, напередодні Дня виведення Радянських військ з Афганістану у 1989 році у Житомирському районі пройшли урочисті заходи з цієї нагоди. Відбулося вшанування воїнів-інтернаціоналістів, яких нинішня націоналістична ідеологія перейменувала в "учасників бойових дій на території інших держав".

Так, у малій залі засідань районної ради проведено традиційну зустріч воїнів-інтернаціоналістів з представниками влади та концертну програму за участі кращих аматорів сцени району.

Цьогоріч з вітальним словом до присутніх звернулися голова райдержадміністрації Юрій Оханський, депутати районної ради.

Як було зазначено, 15 лютого 1989 року, 31 рік тому, для наших солдатів закінчилася афганська війна. Саме тому, у ці лютневі дні ми щороку вшановуємо усіх, хто долучився до виконання інтернаціонального обов’язку.

Незаперечно, та війна залишила невиліковні рани не лише в учасників бойових дій, але й у наших душах. Загалом Україна втратила близько 4 тис. молодих хлопців, 6 тис. стали інвалідами, ще 72 чоловіки залишились у полоні або пропали безвісти. У числі тих, хто не повернувся з афганської війни є імена й восьми уродженців Житомирського району.

Їх пам’ять було вшановано цього дня у Березівці, де біля сільської школи розташовано меморіал загиблим у ході Афганської війни землякам. Тут провели жалобний мітинг та покладання квітів. А настоятель березівського Свято-Успенського храму Житомирської єпархії Української Православної Церкви о. Сергій здійснив заупокійну літію за загиблими воїнами-афганцями.

До цього варто додати, що США колись засуджували ввід радянських військ в Афганістан, а зараз їхня армія майже два десятиліття окуповує цю державу.

Вшанували воїнів-афганців
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...