» » Катерина Мельник провела апаратну нараду


Катерина Мельник провела апаратну нараду

21-02-2020, 10:31
Переглядів 216
Катерина Мельник провела апаратну нараду
17 лютого новопризначений заступник голови райдержадміністрації Катерина Мельник (на фото), яка до цього працювала юристом в РДА, провела чергову апаратну нараду, у ході якої було розглянуто чотири питання.

Щодо інвестиційно-привабливих туристичних об’єктів та маршрутів у районі доповіла начальник відділу культури і туризму РДА Алла Литвиненко.

У свою чергу начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Вакулюк виступила з питання про роботу з легалізації праці у районі станом на 17.02.2020 р.

З інформацією щодо ходу будівельних робіт на об’єктах незавершеного будівництва - медичних амбулаторій виступила т.в.о. начальника відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури, оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами РДА Алла Григор’єва.
З питання щодо стану захворюваності на грип та ГРВІ у навчальних закладах району виступила начальник відділу освіти, національно-патріотичного виховання, молоді та спорту РДА Руслана Дмитрієва.

За результатами розгляду питань порядку денного дано відповідні доручення.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...