» » В Оліївці вводиться в дію амбулаторія


В Оліївці вводиться в дію амбулаторія

18-02-2020, 03:20
Переглядів 227
В Оліївці вводиться в дію амбулаторія
В Оліївській сільській раді постійно працюють над підвищенням стандартів надання публічних послуг, зокрема в сфері медицини та освіти. У цьому році планується ввести в дію нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ) в селі Оліївка по вулиці Зоряній, що дасть змогу ще більше покращити доступність медичної допомоги для населення.

У новій амбулаторії передбачено житло на 1-2 лікарів, що дасть змогу залучити молодих спеціалістів, які будуть упевнені у своєму майбутньому і зможуть віддавати всю свою енергію та вміння жителям громади.

В порівнянні з іншими медичними закладами, що нині будуються в області, будівництво АЗПСМ в Оліївці вже виходить на завершальну стадію. Зокрема, здійснено утеплення, проведено опалення, проводяться внутрішні роботи. Будівництво відбувається у співфінансуванні з Житомирською ОДА в розмірі 37 % з бюджету Оліївської сільської ради.

Також, поряд з іншими проєктами, проводиться реконструкція фельдшерського пункту в селі Довжик. Зокрема, тут облаштовано туалет; встановлено вентиляцію, нове опалення, електрообладнання, вперше закуплено дизельний генератор. Також проведено комплексну термосанацію, замінено підлогу, стелю, відремонтовано стіни, замінено всі вікна та двері.

Дана робота, пов'язана з життям та здоров'ям земляків, є пріоритетною для керівництва Оліївської сільської ради та особисто секретаря Тетяни Курінної, депутатського корпусу і особисто керівника депутатської групи «За народ!» Йосипа Кучинського.

Також в новому році триває здійснення якісних змін у закладах культури, спорту та освіти громади. Зокрема, силами КП «Здобуток» Оліївської сільської ради освітлено територію навколо Оліївської гімназії та дитячого майданчика; також освітлено дитячий майданчик у селі Світин та футбольне поле в Троковичах.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...