» » Відомий америкос визнав помилку


Відомий америкос визнав помилку

18-02-2020, 02:55
Переглядів 183
Відомий америкос визнав помилку
Відомий американський дипломат Генрі Кіссінджер заявив, що розчарувався в ідеях капіталізму і вважає найбільшим гріхом США «планомірне знищення єдиної справедливої світової держави - Радянського Союзу».

За словами Кіссінджера, який свого часу працював Державним секретарем США, був апологетом “холодної війни”, на цю думку його наштовхнула поведінка власних онуків.

«Сучасні люди мають все і в той же час не мають нічого. Нас ніщо не радує, ми нещасливі по-справжньому.

Радянська людина могла щиро радіти таким простим речам, як джинси, туалетний папір або сирокопчена ковбаса, і тому жила повноцінно, дихала на повні груди. Ми розбестили радянську людину, відкрили їй двері в той світ, де за яскравою приманкою достатку ховалися звірячі закони капіталізму», - сказав він.
Дипломат підкреслив, що йому було потрібно багато років, щоб зрозуміти, що щастя полягає не в побутовому благополуччі.

«У нас був тільки секс, а у радянських людей була любов. У нас були тільки гроші, а у них була щира людська вдячність. І так у всьому.

Мене складно назвати шанувальником соціалізму, я західна людина із західним мисленням, але я вважаю, що в Радянському Союзі справді народжувалася нова людина, можна сказати - homo soveticus. Ця людина була на щабель вище нас і мені шкода, що ми зруйнували цей заповідник. Можливо, це наш найбільший злочин», - сказав Кіссінджер.


Відомий америкос визнав помилку
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...