» » Газ у нас дорогий, бо мерзотники ніяк не “нажеруться”!


Газ у нас дорогий, бо мерзотники ніяк не “нажеруться”!

11-02-2020, 06:49
Переглядів 156
Газ у нас дорогий,  бо мерзотники ніяк  не “нажеруться”!
Члени вищого керівництва ПАТ "Національна акціонерна компанія" Нафтогаз України "протягом усього 2018 року кожного місяця отримували в середньому по 3 млн. 787,4 тис. гривень виплат за місцем роботи. У ці суми входила зарплата і поточні премії.

Про це йдеться в звіті незалежного аудиту, проведеного компанією "Делойт енд Туш ЮСК".

Так, у 2018 році середня чисельність провідного управлінського персоналу на чолі з головою правління НАК "Нафтогаз України" Андрієм Коболєвим становила 6 членів правління і 9 директорів напрямків (всього 15 осіб). І в 2018 році сума грошових компенсацій, яка була включена до складу адміністративних витрат на цих осіб, становила 681 млн. 736 тис. грн.

Слід зазначити, що виходячи з даних цього аудиту, роком раніше - у 2017 році, річні виплати цієї ж кількості топ-менеджерів становили 179 млн. 521 тис. грн.

Додайте сюди величезні апарати управління “Нафтогазу”, облгазів, інших газконтор, де понапихувана величезна кількість братів, сватів, кумів, доньок, коханок з теж величезними зарплатами, що приховуються від народу - і отримаєте відповідь на запитання, чому у нас дорогий газ?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...