» » Навчаються військовики


Навчаються військовики

7-02-2020, 06:42
Переглядів 190
Навчаються військовики
4 лютого у приміщенні Новогуйвинської селищної ради урочисто відкрили регіональні курси професійного навчання місцевих представників Збройних Сил України фахівцями Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету за Програмою НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців, запланованих до звільнення, та тих, які залишили лави ЗСУ впродовж останніх десяти років.

Цього разу з початком навчання 28 військових слухачів регіонального курсу за напрямом підготовки «дизайн» привітали менеджер Програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців, консультант Управління з питань політичних відносин і політики безпеки Крістофер Штаудт, виконавчий керівник Програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців Олександра Огороднікова, перший проректор Хмельницького національного університету, директор Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації Михайло Войнаренко, заступник начальника Озерненського гарнізону Андрій Качура, голова Житомирської районної державної адміністрації Юрій Оханський, Новогуйвинський селищний голова Зоя Гончаренко та ін.

Користуючись нагодою, керівництво району засвідчило Крістоферу Штаудту слова щирої вдячності за багаторічну допомогу в реалізації в регіоні надзвичайно важливого соціального проекту.


Довідково: з 2000 року у містах та селищах України внаслідок такого навчання близько десяти тисяч українських військовослужбовців здобули цивільні спеціальності. Тільки на території Новогуйвинської громади, зокрема у смт Озерному внаслідок понад десяти наборів на перепідготовку, сотні військових здобули спеціальності «менеджмент», «облік і оподаткування», «комп’ютерна інженерія», «телекомунікація та радіотехніка» тощо. Більша частина таких військовослужбовців за 500-годинною програмою навчання у Хмельницькому центрі перепідготовки та соціальної адаптації – 1139 із 2129 – успішно працевлаштовані на цивільні професії. Ще 1023 колишніх їх колег знайшли нову роботу, пройшовши перекваліфікацію за 350-годинною навчальною програмою.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...