» » Хто вивезе сміття у Березівці-1?


Хто вивезе сміття у Березівці-1?

1-02-2020, 09:46
Переглядів 475
Хто вивезе сміття у Березівці-1?
Редакції газети “Сільське життя”
від мешканців Березівської сільської радиДоброго дня!

Пишуть Вам мешканці колишнього військового містечка 115, що зараз приписане до Березівської сільської ради.

Просимо Вас висвітлити стан однієї з критичних проблем у нашому містечку, а саме - вивезення сміття! Справа в тому, що вже більш ніж пів року з території села не вивозяться тверді побутові відходи. І гори сміття вже підбираються до будинків, не кажучи про запахи всього цього. Судячи з поведінки сільського голови С.Чернухи займатися цим він не збирається (хоча якось один раз провів збори селян для колективного вирішення питання, на які, до речі, запізнився на годину). Відмовки звичайні - нема коштів, нема кому вирішувати таке, або "ніхто не платить за вивезення"(ця улюблена).

Ще, можливо, керівник сільради чекає доки ми самі почнемо вивозити і утилізувати, бо ми вже показали "поганий" приклад коли почали самі ремонтувати дорогу до військової частини.

Ми люд простий, тому, перш ніж звертатися до відповідних інстанцій та розпочинати довгу, шумну і нелегку "війну" з бездіяльністю місцевої влади, хочемо, з Вашою допомогою, надати їй останнє "китайське" попередження.

Це що стосується нагальних питань. А про таке, як “обрізане” освітлення в під'їздах, сморід ледь працюючої каналізації, "компот в трубах" (в с. Березівка) замість питної (як в договорі) води - то далі буде..

Заздалегідь дякуємо і сподіваємось на Вашу допомогу.


Від редакції газети "Сільське життя". Ми очікуємо на роз’яснення від Березівського сільського голови С.Чернухи. До речі, місцеві активісти мають намір знищити березівську та інші сільради та створити “резервацію” з центром саме у Березівці, яка до цього абсолютно не готова. Може краще навести порядок на своїй території, а вже потім “колошматити” людей заздалегідь провальною “реформою” так званої “децентралізації?
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...