» » Березина: хто проживає в “теремку” ?


Березина: хто проживає в “теремку” ?

22-12-2019, 11:38
Переглядів 648
Березина: хто проживає в “теремку” ?
У селі Березина, що відноситься до Глибочицької сільради, і яке навпіл “перерізає” міжнародна траса на Київ, ще з радянських часів існувала початкова школа, яка дала дорогу в життя багатьом жителям цього населеного пункту. У недавні часи “оптимізації” сільських шкіл “реформатори” закрили багато з них. Але березинці відстояли свою “альма матер”. І у цьому вони знайшли підтримку з боку Глибочицького сільського голови Сергія Сокальського та місцевих депутатів.

Будівлю березинського закладу освіти осучаснено, зроблено ремонт, територію огороджено парканом, обладнано дитячий ігровий майданчик. Знайшли й можливість малюкам навчатися та виховуватися у рідній аурі села. Початкову школу від “оптимізації” зберегли перейменуванням у філію Глибочицького ліцею, яким, до речі, успішно керує колишня директорка Березинської школи Валентина Марченко, яку місцевий люд обрав відстоювати їхні інтереси у сільській раді й у якості депутата.

Також у цій будівлі створено заклад дошкільної освіти “Малятко” з короткотерміновим перебуванням 12 малюків.

Усередині тут тепло, зроблено хороший ремонт, приміщення обладнані необхідними меблями, іграшками та усім необхідним для перебування діток.


Березина: хто проживає в “теремку” ?
Завідувачка філією “Березинська початкова школа” Наталія Гуцалюк і вчитель Ганна Сидорчук з березинськими школярами.
Березина: хто проживає в “теремку” ?

Березина: хто проживає в “теремку” ?

Директор ЗДО “Малятко” Віра Ніщенко (праворуч) та помічник вихователя Алла Матящик з дітками.
Березина: хто проживає в “теремку” ?[/center] dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...