» » Миролюбівка хоче у Станишівську ОТГ


Миролюбівка хоче у Станишівську ОТГ

25-11-2019, 23:38
Переглядів 1003
Миролюбівка хоче  у  Станишівську ОТГ
На позачерговій 28 сесії сільської ради, яка відбулася 13 листопада 2019 року, розглядались дуже важливі питання для громади, а саме було затверджено ТОВ «РДО Україна» детальний план території земельних ділянок, які знаходяться в с. Станишівка під будівництво сервісного центру для обслуговування сільськогосподарської техніки (на фото). Побудувати дані об'єкти інвестори планують протягом 2-х років. Депутати схвалили й звернення до ВРУ та уряду щодо фінансового забезпечення потреб мешканців громади в рамках Всеукраїнської акції «Поверніть гроші громадам!».
Миролюбівка хоче  у  Станишівську ОТГ

На засідання також завітала ініціативна група мешканців Миролюбівської сільської ради на чолі з сільським головою В. Карбовським, яка висловила позицію своєї громади про приєднання до Станишівської ОТГ.

Станишівська ОТГ широкими кроками та з гарними показниками рухається вперед шляхами децентралізації, використовуючи надані державою можливості і переваги.

За три роки свого існування Станишівська ОТГ показала ефективні результати економічного розвитку територій та утримання інфраструктури; забудови та благоустрою населених пунктів; якісне утримання об’єктів комунальної власності та функціонування сфер соціальної допомоги, первинної медичної, середньої та дошкільної освіти, культури, фізичної культури та спорту.

Гарні практичні результати роботи колективу Станишівської ОТГ та всебічного розвитку життєвого середовища мешканців громади спонукають своїм прикладом сусідні сільські ради долучатися до процесу децентралізації шляхом приєднання до кращих, фінансово забезпечених та платоспроможних.

За результатами обговорення з депутатами питання приєднання Миролюбівської сільської ради до Станишівської ОТГ вирішено відвідати Миролюбівську сільську раду, з метою проведення обговорення даного питання з активними мешканцями, підприємцями, трудовими колективами села.

Також наголошувалося про затверджений перспективний план, за яким Миролюбівська сільська рада має об’єднуватися з Сінгурівською сільською радою.
На разі, залишається відкритим питання приєднання до Станишівської ОТГ с. Іванків Андрушівського району.

Поряд з цим, Станишівська ОТГ готова до діалогу, що з цього вийде – покаже час…
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...