» » Кодня: директор школи сподівається


Кодня: директор школи сподівається

18-11-2019, 07:25
Переглядів 573
Кодня: директор школи сподівається

Директор Коднянської ЗОШ І-ІІІ ст. почав свою трудову діяльність після закінчення Коростишівського педагогічного училища, працював у Вінницькій області, згодом у Левківській ЗОШ І-ІІІ ст. Закінчив Київський педагогічний інститут ім. Горького. У 1983 році переїхав до Кодні, з тих пір і працює в цій школі, а з 1990 року директором.

За часи його керування в школі багато чого змінилося. 2002 рік реконструкція адмінбудинку під школу на 7 класів як додаткові класні кімнати до школи, яку мали відкрити у 2003 році. Але цього не відбулось, тоді прийшлось робити знову реконструкцію шляхом поділу великих кімнат, переселення телефонної станції щоб помістити ще 4 класи. Відкрили комп’ютерний клас, спортивну кімнату, кабінет психолога, клас групи короткочасного перебування, майстерню трудового навчання, котельню , зробили два футбольні поля, баскетбольне, волейбольне, спортивний комплекс із обладнанням. 2018 рік - внаслідок переселення пошти зі школи у Будинок культури відкрито їдальню на 90 місць зі всіма зручностями, з новим обладнанням, з проточною гарячою і холодною водою і каналізацією. Сьогодні харчується 170 учнів з них 91 безкоштовно. Це 1 - 4 класі, а також учні пільгових категорій. В їдальні працює кухар Стелюта Оксана Олександрівна, яка разом з помічниками Чудновець К.В. і Гасенко О.В. готують дуже смачні обіди. Запрацювала група продовженого дня, батьки учнів 3 -4 класів дякують за створені гарні умови щодо харчування їхніх дітей.

Коднянська ЗОШ І - ІІІ ст. проводить певну роботу по організації навчально - виховного процесу. Школа працює 17 років в цьому приміщенні, навчається 200 учнів навчально - виховний процес здійснює 25 учителів. Кадри підібрані згідно навчально - робочого плану за фахом і компетентністю на 100%. Особистість вчителя була і залишається ключовою фігурою навчального процесу. Колектив стабільний, творчий і працює системно останніх 15 років. Як керівник школи я відповідаю за кожного вчителя, який чесно виконує свої обов’язки, адже наш результат складається з великої кількості різних перемог кожного вчителя.

Вчителі, учні беруть активну участь у конкурсах і різних заходах різного рівня і виборюють призові місця. В цьому році їх було 130 районного, обласного і республіканського рівня. Маємо 7 призових місць з 11 предметів на районній олімпіаді. Це 2 місце за рейтингом, а також у конкурсі кращий навчальний заклад ми зайняли 2 місце. Савчук Наталія, учениця 11 класу, стала дійсним членом МАН у номінації : "Літературознавство", а також перше місце у районній і обласній олімпіаді з російської мови та зарубіжної літератури, Гайченя Вікторія -1 місце з історії, Гуменюк Сніжана -1 місце з правознавства, російської мови, 3 місце з української мови, Колодюк Максим - 2 місце з трудового навчання, Зотько Дмитро - 3 місце з трудового навчання. Щорічно агітбригади "101". ДЮП" (8 кл) та ЮІР " Екстрім" (10-11 кл) ставали призерами районних фестивалів, неодноразово були учасниками обласних. Високих результатів здобули учні: Рудніцька Ангеліна 6 кл., Дітковська Ольга 7 кл., Пасечник Марія 8 кл. на творчих обласних конкурсах. Команда "Еколайф" учні 10 кл., два роки поспіль є призером районного та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти "Земля наш спільний дім", футбольна команда юнаків зайняла 2 місце на районному етапі і окремі гравці ввійшли до складу збірної району. 1 місце займаємо з художньої самодіяльності, а танцювальний колектив "Сюрприз" користується великою популярністю як в районі так і в області. Іванюк Ніна Михайлівна вчитель біології та географії переможець районного етапу " Учитель року - 2019" номінація географія.

Сьогодні як ніколи потрібно дитину готувати до нового і швидко - зміненого життя згідно Нової української школи. Без матеріальної бази зробити це неможливо, було завезено: 2 інтерактивних комплекси, 2 телевізори , 3 учнівських дошки, учнівські парти, стільці, 4 меблеві стінки, монітори, провели безкоштовний провідний інтернет не тільки в школу, а й по класах, дидактичні матеріали, і багато іншого. Головна задача стоїть перед суспільством, школою, батьками, вчити учнів будувати свою життєву траекторію, аналізуй себе і свої дії. Школа це наше майбутнє, майбутнє України, школа це серце України: політики, лікарі, вчителі, робочі. Адміністрація школи гарно і спільно працює з усіма, щодо покращення матеріальної бази школи, а саме: матеріальну допомогу постійно надає ЖРДА, районна рада, районний відділ освіти національно - патріотичного виховання молоді та спорту, директор ПП "ЛАД" Баранюк О.О., директор ПП "Миролюбівське" Швець В.І., директор ТОВ "Вайт - вуд" Ходаківський В,М., колишній депутат ВР Развадовський В.Й. , депутати обласної ради Ходак.І.Є., Павлюк Р.В., депутат районної ради Баранюк О.О., сільська рада, батьки.

- Чому припинено будівництво нової школи?

- За останні роки повністю припинено будівництво школи. Хоча школа знаходиться вже на завершенні будівництва. І черга по плану - це здача класних кімнат. ІІ черга - це здача спортзалу і майстерні. І лінія вже готова на 70 відсотків. За підрахунком по проекту потрібно на будівництво ще 25 млн. грн. на обладнання та двері. Вже зроблено каналізацію і проведено світло. Два рази подавали клопотання у програму регіонального розвитку. І що з цього вийшло? Ми отримали відповідь, що нині не знаходимось в ОТГ, тому і відхилили наші клопотання в області. Всі обіцяють, а як дійде до справи, то всі не хочуть виконувати свої обіцянки.

І.Березюк
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...