» » Проекти є. Де взяти кошти?


Проекти є. Де взяти кошти?

12-11-2019, 06:45
Переглядів 485
Проекти є. Де взяти кошти?
Під час Першого інвестиційного форуму "RE: THINK. Invest in Ukraine" представили 4 проекти з Житомирської області на суму 38 млн. доларів. У списку - аеропорт, індустріальний та інноваційний парки та логістичний центр. Є плани й стосовно Житомирського району.

Форум відбувся 29 жовтня у Маріуполі за ініціативи Президента України Володимира Зеленського, - повідомив 30 жовтня сайт Ліга. Бізнес.
"Аеропорти, технопарки, курортні об'єкти, автотраси, заводи й залізниця - уряд знайшов потенційні інвестиційні проєкти в кожній області країни. Загальна сума інвестицій, необхідних для їх реалізації, трохи не дотягує до $ 14 млрд. Частина з проєктів - нові, частина - довгобуди з десятирічною історією або скалки ще радянських промислових гігантів. Суми, які пропонують вкласти інвестори, різні - від реконструкції замку в Івано-Франківській області за $ 400 000 до будівництва гірськолижного комплексу на Закарпатті за $ 1,5 млрд ", - йдеться в повідомленні.

Серед 112 проєктів - 4 з Житомирської області.

Найдорожчий по інвестиціях - Міжнародний аеропорт "Житомир" імені Сергія Корольова. Розрахована сума - $ 20 млн. Проєкт передбачає розширення злітно-посадкової смуги до довжини 2500 метрів та її розширення до 45 метрів; встановлення інструментальної системи посадки (ILS), яка включає радіомаяк по схилу з дальномером для обох боків напрямків посадки (129 та 309). це дозволить отримати 1-у категорію ІКАО (унікальний індивідуальний ідентифікатор, що привласнюється аеропортам світу Міжнародною організацією цивільної авіації, - ред.) Період реалізації проєкту - 132 місяці.

"Ми представили проєкт, бізнес-план, перспективу розвитку, а тепер інвестори повинні для себе визначити на скільки їм це цікаво. Поки ніхто не звертався, це не такий швидкий процес", - розповів директор житомирського аеропорту Андрій Скиба.

$ 9 млн. потрібно для логістичного центру "Глибочиця". Форма власності - комунальна. Будівництво логістичного комплексу планується на земельній ділянці загальною площею 6,3 га, розташованій в Глибочицькій ОТГ в Житомирській області. Соціально-економічний ефект проєкту - створення логістичного комплексу в регіоні та більше 100 нових робочих місць в Глибочицькій ОТГ. Проєкт планують реалізувати за 15 місяців.

Форум став першою спільною ініціативою президента, прем'єр-міністра та уряду України для об'єднання зусиль для розкриття інвестиційного потенціалу України.

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...