» » Що з дорогою на Вереси?


Що з дорогою на Вереси?

21-10-2019, 15:26
Переглядів 707
Що з дорогою на Вереси?
Якось дуже дивно Управління капітального будівництва знову скасувало тендер на ремонт дороги до Вересів вартістю у понад 25 млн. грн. Оголошення про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер оголосили ще 10 вересня. На нього зголосилися аж троє учасників. В результаті торгів вартість робіт впала майже вдвічі нижче від стартової. Якщо стартова ціна ремонту складала 25,16 млн. грн., то в ході торгів ціна капітального ремонту дороги знизилася до 16,64 млн. грн. Переможцем аукціону було визнано ПП «Артембуд». Підприємство зареєстроване у Одеській області. Підсумки конкурсу оголосили 30 вересня.

Однак вже 15 жовтня управління капітального будівництва Житомирської міської ради оголосило про скасування тендеру. Підставою для цього нібито стало те, що технічне завдання, виписане замовником, не дає можливості підряднику закупити необхідні для ремонту товари. Тож тендер на капітальний ремонт дороги на Вереси оголошуватимуть повторно.

Чи не тому скасовано тендер, що переможець запропонував реальну значно нижчу вартість робіт, а житомирські чиновники хочуть “освоїти” значно вищу суму? І, як завжди, на цю дивну розбіжність не звертають увагу наші “доблесні” “реформовані” “правоохоронні органи.

Слава Україні, як кажуть “справжні патріоти"?

"Сільське життя"
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...