» » Святкувала Василівка


Святкувала Василівка

19-10-2019, 07:05
Переглядів 707
Святкувала  Василівка
На Святу Покрову Василівська сільська рада відзначила свято сіл, що входять до цієї громади.

Свято відбувалось в БК с.Василівка. Місцевих жителів та гостей привітав сільський голова Петро Андросович. Він підкреслив, що День села це свято для всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись,щоб залишитися назавжди. У такі свята кожен відчуває себе частинкою великої родини, адже кожному тут бажають миру, міцного здоров'я, родинного щастя, благополуччя і здійснення найзаповітніших мрій.

Урочиста програма відбувалася у приміщені БК. Силами аматорів місцевої самодіяльності було організовано чудову святкову програму. Її художні номери чергувалися з теплими словами привітань на адресу всіх жителів сільської ради. Долучились до привітання сільської громади Василівська ЗОШ та ДНЗ "Волошка", запрошені "Чарівні Панянки" з БК с.Кодня та гурт "Росава" з селища Романів.

Розваги цього дня чекали і на наймолодших жителів громади. Дітлахи залюбки бавилися та розважалися на надувних батутах, смакували солодкою ватою.
Святкування продовжилося довкола будинку культури з рибною юшкою від сільської ради і шурпою з шашликами, приготовленими особисто керівником ТОВ "КОСТРОГОР" Олексієм Панченком.

Надвечір всіх чекала святкова дискотека.


Святкувала  Василівка
Святкувала  Василівка
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...