» » Що відбувається на Малинському ринку?


Що відбувається на Малинському ринку?

1-10-2019, 11:21
Переглядів 1380
Що відбувається на Малинському ринку?
Нещодавно до Оліївської сільської ради звернулися мешканці мікрорайону Крошенський та активісти з проханням розібратися, що відбувається поблизу Малинського ринку, куди, за деякими даними, звозиться та складується верхній шар грунту з однієї з неподалік розташованої нафтобази. Ця грунтово-піщана суміш просочена рештками пально-мастильних матеріалів та, внаслідок вимивання цих шкідливих речовин, може нести значну загрозу довкіллю.

Після отримання цієї тривожної інформації Оліївською сільською радою було створено відповідну комісію для вивчення вищезазначеної ситуації. До її складу увійшли депутат ради, начальник відділу зв’язків громадськістю Анатолій Мельниченко, начальник відділу земельних відносин, екології та охорони навколишнього середовища сільської ради Сергій Дейнека, члени постійної комісії сільської ради з питань земельних відносин, будівництва та екології депутати Борис Ткаченко та Геннадій Галіцький. Вищезазначені спеціалісти терміново виїхали на місце події та здійснили попереднє вивчення й аналіз стану справ.

Шановні громадяни! Ми будемо повідомляти вас про подальший перебіг подій, а наразі зауважуємо, що керівництво та депутатський корпус ради висловлюють занепокоєння вищезгаданими діями поки що невстановлених осіб, які можуть призвести до екологічного лиха.

Також з початку наступного тижня Оліївською сільською радою буде вжито вичерпних заходів щодо очищення зазначеної території від вивезеної на неї забрудненої землі, а також щодо встановлення ініціаторів та виконавців цього кричущого посягання на екологічну безпеку нашої території та притягнення винних осіб до суворої відповідальності.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...