» » Відвідали музей авіації


Відвідали музей авіації

3-09-2019, 11:53
Переглядів 620
Відвідали музей авіації
Нещодавно відбулася чергова поїздка жителів Оліївської громади до київського зоопарку та Державного музею авіації. В минулі подорожі виїжджали жителі Світина, Довжика, Троковичів. Цього разу подорожували жителі Оліївки.

Такі вже традиційні сімейні подорожі духовними та історико-культурними центрами України в нашій громаді називають не інакше, як день родини. Адже вони дарують можливість батькам ненадовго «втекти» від нескінченних турбот, побути разом зі своїми дітьми, усією сім’єю провести час із користю. Таке родинне спілкування надзвичайно важливе для дітей та дорослих, і вони, безперечно, запам’ятають його на все життя.

У зоопарку діти разом з дорослими мали змогу побачити найрізноманітніших тварин, серед них і рідкісних. Відвідувачі підкреслюють, що в парку затишно, чисто, в клітках прибрано, звірі та птахи нагодовані. Одразу видно, що тут для братів наших менших створено всі належні умови.

Після зоопарку подорожні відправилися до музею авіації, що розташований поряд з аеропортом «Жуляни». Діти мали змогу посидіти за штурвалами гелікоптерів та літаків. Цікавими були розповіді екскурсоводів про різні типи літаків, починаючи з кінця ХІХ століття і до наших днів.

Як мовиться, вражень не передати словами. Тож запрошуємо переглянути фоторепортаж.

Наші земляки вкотре висловили щирі слова подяки за організацію та проведення такої змістовної та захоплюючої поїздки секретарю Оліївської сільської ради Тетяні Курінній та голові депутатської групи «За народ» Йосипу Кучинському.


Відвідали музей авіації
Відвідали музей авіації
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...