» » У Кам’янці заасфальтували дорогу і до дитсадка


У Кам’янці заасфальтували дорогу і до дитсадка

24-08-2019, 12:53
Переглядів 921
  У Кам’янці заасфальтували дорогу і до дитсадка
Упродовж останніх кількох десятків років мешканцям Кам’янки, а особливо дітям, було вкрай важко дістатися від центру села до місцевого дитячого дошкільного закладу «Золоте сонечко». Причиною було те, що дороги як такої там не було. Був лише, як кажуть, «напрямок», трохи «притрушений» чи то якимись камінцями, чи то «відсівом»...

Люди неодноразово зверталися до місцевої влади з проханням облаштувати врешті решт дорогу до дитсадка.

Змінити ситуацію вдалося після створення Оліївської ОТГ та обрання її нових депутатів. За пропозицією депутата Оліївської сільської ради Анатолія Лисенка та за сприяння секретаря ради Тетяни Курінної на сесії було затверджено розробку необхідної проектно-кошторисної документації та, згодом, і проведення ремонту згаданої ділянки дороги. Обранець народу та його однодумці розуміють, наскільки важливо було допомогти батькам убезпечити їх дітей від «добирання» до дитячого садка по шляху зі справжніми «смугами перешкод».

І от вже майже місяць діти, а з ними й дорослі мешканці Кам’янки ходять у напрямку «Золотого сонечка» по гарній асфальтованій дорозі, завдяки небайдужому депутату і керівництву Оліївської громади.

  У Кам’янці заасфальтували дорогу і до дитсадка


х х х х х

Оліївська ОТГ шукає можливості ремонту й «обласних» доріг

Керівництво та депутатський корпус Оліївської ОТГ продовжують вишукувати можливості для ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, що безпосередньо проходять через населені пункти Оліївської об’єднаної територіальної громади, але знаходяться на балансі Житомирської ОДА.

Це стосується, зокрема, доріг С 062201 Троковичі - Гадзинка через Городище (між селами Троковичі та Некраші), C 060722 (під’їзд до села Світин) та дороги Кам’янка – Новоселиця (С 060627). Адже це – комфорт і безпека наших громадян.

Для вирішення цього питання та враховуючи недостатнє фінансування на проведення ремонту вказаних доріг місцевого значення та їх вкрай незадовільний стан, Оліївська сільська рада за кошти місцевого бюджету планувала виготовити проектно-кошторисну документацію для проведення поточно-середнього ремонту зазначених автомобільних доріг та, у разі відсутності коштів у Житомирської ОДА, розглянути питання ремонту цих доріг теж за кошти місцевого бюджету сільської ради.

Першим кроком до здійснення ремонту власними силами стало отримання Оліївською сільською радою погодження від балансоутримувача – Житомирської обласної державної адміністрації. Також депутати ради прийняли відповідну програму. Однак виникли «перепони» з боку Управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області, представники якого стверджують, що, оскільки Оліївська сільська рада не є балансоутримувачем, то не може проводити ремонт вищезазначених доріг. Тому, в зв’язку з цим, Оліївська сільська рада звернулася з офіційним листом до Президента України, Голови Верховної Ради, Прем’єр-міністра України, міністра фінансів, Державної аудиторської служби України з проханням щодо сприяння у наданні можливості здійснити ремонт шляхів, які пролягають територією громади, на умовах співфінансування або й цілковито за власний кошт.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...