» » Відзначили День Хрещення Київської Русі-України


Відзначили День Хрещення Київської Русі-України

20-08-2019, 15:31
Переглядів 920
Відзначили День Хрещення Київської Русі-України
У недільній школі Троковицького Свято-Троїцького храму канонічної Української Православної Церкви відбувся пізнавально-виховний захід – дитяча концертна програма "Свята моя Київська Русь". Свій виступ юні троковичани приурочили до Дня Хрещення Русі.

Державне свято - День Хрещення Київської Русі - України - було започатковано указом Президента України 2008 року і відзначається щорічно 28 липня - у день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.

До троковицького храму завітали батьки, дідусі та бабусі, друзі вихованців недільної школи під керівництвом Ольги Сич.

Святковий захід розпочався з молитви та благословення настоятеля храму отця Ніколая. Діти підготували тематичні пісні, вірші, в яких оспівували вірність історичному вибору князя Володимира, любов до України, милосердя, взаємопорозуміння, підтримку один одного.

Організатори свята підкреслили, що спомин про запровадження християнства в Київській Русі - це не просто свято християн, це свято торжества української державності, духовного і культурного злету нашої Батьківщини, запорука успішної демократичної модернізації українського суспільства. dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...