» » Відбулася сесія Оліївської сільради


Відбулася сесія Оліївської сільради

29-07-2019, 06:14
Переглядів 1028
Відбулася сесія Оліївської сільради
19 липня 2019 року під головуванням секретаря ради Тетяни Курінної пройшло пленарне засідання 21-ї сесії 7-го скликання Оліївської сільської ради, на якому було розглянуто низку вкрай важливих для розвитку громади питань.

Це, зокрема, два десятки проектів рішень зі сфери земельних відносин, якими надано дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, присвоєння адрес земельним ділянкам та об’єктам нерухомого майна та інше.

Також на сесії було внесено зміни до програми соціально-економічного та культурного розвитку Оліївської сільської ради на 2019 рік, програми забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і території Оліївської сільської ради від надзвичайних ситуацій на 2018-2021 рік, програми фінансової підтримки комунального підприємтва «Здобуток» та до рішення двадцятої сесії VІІ скликання щодо встановлення та затвердження на території Оліївської сільської ради місцевих податків та зборів на 2020 рік.

Одним із доволі вагомих документів, прийнятих сесією, стало затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Оліївської сільської ради.

Як і вже зазвичай, депутати прийняли низку рішень щодо виготовлення необхідної документації на проведення капітального ремонту дорожнього покриття вулиць Оліївської сільської ради, ремонт вуличного освітлення, поточного ремонту об'єктів комунальної власності тощо.

Крім того, прийняті рішення щодо надання матеріальної допомоги жителям Оліївської сільської ради, внесення змін до сільського бюджету на 2019 рік та виділення коштів на виконання депутатських повноважень.

Упродовж пленарного засідання 21-ї сесії 7-го скликання Оліївської сільської ради також було прийнято низку інших рішень, ознайомитися з якими буде можливо в розділі «Офіційні документи» веб-сайту ради.


Відбулася сесія Оліївської сільради
Відбулася сесія Оліївської сільради
Відбулася сесія Оліївської сільради
Відбулася сесія Оліївської сільради
Відбулася сесія Оліївської сільради
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...