» » Тимошенко планує створити з Зеленським "Коаліцію дій"


Тимошенко планує створити з Зеленським "Коаліцію дій"

29-06-2019, 08:15
Переглядів 335
Тимошенко планує створити з Зеленським "Коаліцію дій"
До 10 червня усі партії мали провести з'їзди та висунути кандидатів у депутати. Свої з'їзди провели і партії "Слуга Народу" та "Батьківщина", які, вочевидь, будуть формувати коаліцію у парламенті.

Зеленський робить ставку на молодь і нових політиків. Показово, що у його списку зібрались люди з протилежними поглядами. На думку політолога Володимира Фесенка, це спричинить протиріччя у майбутньому:

"Різноманітний список партії відповідає образу самого Зеленського, у якого наявне і бажання якось домовитися з Росією, і водночас активні патріотичні переконання. Але якщо зараз така несумісність ніяк не зіграє проти рейтингу партії, то згодом може стати проблемою. Саме неоднорідність списку може призвести до протиріч усередині самої фракції" - аналізує список партії Володимир Фесенко.

Експерти вважають, що коаліція між "Слугою народу" та "Батьківщиною" буде найбільш природньою. Зокрема, політичний консультант Сергій Биков наголошує, що команди Зеленського і Тимошенко зможуть доповнювати одне одного:

"У "Слуги народу" є нове бачення української політики, нові обличчя, а "Батьківщина" здатна наповнити цю команду досвідченими кадрами. Немає істотних ідеологічних розбіжностей між "Слугою народу" і "Батьківщиною". До того ж саме Юлія Тимошенко вже простягає руку допомоги Володимиру Зеленському, кажучи про те, що вона готова стати фаховою опорою для Президента", - коментує Биков можливу коаліцію і додає, що Юлія Тимошенко найбільш підготовлена до прем'єрської посади.

І дійсно, під час з'їзду Юлія Тимошенко наголошувала, що у новому парламенті треба сформувати "Коаліцію дій", яка втілить Новий Курс:

"Наша команда налаштована в новому парламенті йти в коаліцію з новим президентом, з іншими демократичними проєвропейськими силами і, більше того, ми цій коаліції готові запропонувати дуже сильний план, а головне - зробити все, щоб цей план став реальністю", - сказала лідерка "Батьківщини".

Перш за все йдеться про підвищення соціальних стандартів та комфорту бізнесу. Підвищення пенсій, зарплат, впровадження якісної страхової медицини, зниження тарифів. Тимошенко пропонує прорахований до дрібниць план, як повернути людям справедливість.

Віктор Кривчак,
журналіст

dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...