» » Маршал Жуков повернувся у Харків


Маршал Жуков повернувся у Харків

25-06-2019, 21:32
Переглядів 1097
Маршал Жуков повернувся у Харків
Депутати Харківської міськради в ході засідання 19 червня ухвалили рішення про перейменування проспекту Петра Григоренка на честь маршала Георгія Жукова.

Перед голосуванням з цього питання виступив доповідач - начальник відділу з питань топоніміки та охорони історико-культурного середовища О.Хорошковатий, який зазначив, що перейменування проспекту не підпадає під закон України "Про декомунізацію". Відзначимо, що раніше ця ж комісія приймала рішення про перейменування проспекту на честь Петра Григоренка, грунтуючись саме на тому, що ім'я маршала Жукова підпадає під дію цього закону.
За зворотнє перейменування проспекту проголосували 59 депутатів, проти - 13, утрималися - 0.

Мер Харкова Геннадій Кернес анонсував також відновлення пам'ятника маршалу Георгію Жукову, що знесли нещодавно бандерівські відморозки.

Громадськість Житомира також очікує на притягнення до відповідальності міського голови Сухомлина, який перейменував вулиці справжніх героїв на нацистських злочинців та політичних авантюристів.

Чимало запитань у громадськості є й до влади та депутатів Житомирського району, які також у багатьох випадках підтримали рішення кривавого режиму Порошенка щодо посилення розбрату у нашому суспільстві шляхом героїзації нацистської мерзоти та “томосятини”.

Після виборів до ВРУ громадськість створить відповідну комісію.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...