» » Клірик Кіпрської Церкви вражений вірою парафіян УПЦ


Клірик Кіпрської Церкви вражений вірою парафіян УПЦ

15-06-2019, 06:18
Переглядів 709
Клірик Кіпрської Церкви   вражений  вірою парафіян УПЦ
У віруючих Української Православної Церкви дійсно справжні стосунки з Богом, зазначив архімандрит Нектарій.

Секретар Тамасоської єпархії Кіпрської Православної Церкви архімандрит Нектарій (Бакопулос) розповів, що вражений вірою гнаних активістами ПЦУ прихожан канонічної Церкви - УПЦ.

"Я, як священик, вражений тією вірою, тим благоговінням ваших віруючих, які я побачив. Видно, що труднощі, які створює диявол всередині Церкви, дають віруючим можливість, щоб вони розвивалися, підносилися духовно. Більш сильно переживати їх відносини з Богом", - сказав архімандрит Нектарій.

За словами священнослужителя Кіпрської Церкви, він пережив розчулення і відчув особливу благодать, коли з благословення митрополита Тамасоського Ісаї (Кіккотіса) служив з громадою захопленого храму в одній з сільських хат.

"Моє особисте спілкування з парафіянами і з жителями цих парафій мене затвердили в тому, що ці люди мають глибоку віру. Що вони віддані Церкві. Що вони довіряють Церкві", - зазначив архімандрит Нектарій.

Це дійсно справжня віра і справжні стосунки людей з Богом, підкреслив він.

"Я повертаюся на Кіпр, збагачений духовним досвідом і всім тим, що я побачив. І я все це передам там. Щоб і там віруючі наші теж почули, що відбувається в Українській Православній Церкві", - уклав священнослужитель Кіпрської Православної Церкви.

6 червня 2019 року, в день Вознесіння Господнього, архімандрит Нектарій підтримав віруючих Рівненської єпархії УПЦ і запевнив їх у тому, що світове Православ'я шукає шляхи вирішення української церковної кризи.

7 і 8 червня 2019 року архімандрит Нектарій відвідав парафії Волинської та Тернопільської єпархій, які постраждали від активістів ПЦУ. "Ви перебуваєте в лоні істинної, справжньої і канонічної Церкви, тому не повинні боятися нічого", - звернувся архімандрит Нектарій до вірних чад Волинської єпархії, які не зрадили Христа навіть в умовах гонінь.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...