» » Учениця Тетерівської школи виграла грант на навчання у школі Малої академії наук України


Учениця Тетерівської школи виграла грант на навчання у школі Малої академії наук України

16-04-2019, 12:50
Переглядів 714
Учениця Тетерівської школи виграла грант на  навчання у школі Малої академії наук України
З 4 по 8 квітня 2019 року в Києві, Пуща-Водиця, в учбово-рекреаційному центрі "Міжнародний центр дитячої наукової творчості" проходила школа з культурної дипломатії "Шляхами Леся Курбаса. Київ". Для участі в цій школі потрібно було заповнити он-лайн заявку, а також виконати певні умови.

Учениця 8 класу Тетерівської ЗОШ І - ІІІ ступенів Джулакян Каріна пройшла відбірковий етап, виконавши всі умови вступу до школи з культурної дипломатії МАН та навчалась тут 5 днів. Витрати на проживання, харчування, транспортні й екскурсійні витрати здійснювалися за кошти сторони, що приймала.
Керівником школи була методист НЦ "Мала академія наук України" Юлія Кравченко.

В рамках школи навчалось 28 учнів 8 - 11 класів з різних областей України.

Діти відвідали виставку "Авангард: у пошуках четвертого виміру" в центрі сучасного мистецтва М17, простір Барабуки в Мистецькому арсеналі, переглянули виставу в театрі ім. І. Франка, зустрічались з директором театру О. Богомазовим, лідером гурту "Хорея Козацька" Тарасом Компаніченко, відвідали музей театрального та кіномистецтва, прослухали лекції Олени Мігашко, Ірини Родіонової, актриси Галини Стефанової, літературознавці Елеонори Соловей. Крім того учні вчились працювати в групах, створювати проекти, ставити запитання.

Дуже приємно, що завдяки проекту МАН "Школа культурної дипломатії “Шляхами Леся Курбаса" та пані Юлії Тетерівська школа змогла долучитися до навчання. Дякую організаторам школи за креативні освітні можливості для підлітків України.
Учениця Тетерівської школи виграла грант на  навчання у школі Малої академії наук України

Алла Ольшанська,
методист відділу освіти Тетерівської ОТГ,
вчитель Тетерівської ЗОШdle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...