» » Медична “реформа” від американки Супрун також “накривається”


Медична “реформа” від американки Супрун також “накривається”

4-02-2019, 10:52
Переглядів 614
Медична “реформа” від американки Супрун також “накривається”
ЛИШЕ 66% НАСЕЛЕННЯ РАЙОНУ ПІДПИСАЛИ ДЕКЛАРАЦІЇ НА ПЕРВИННЕ МЕДИЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Триває впровадження медичної реформи, що розпочалася з первинної ланки медичного обслуговування. У її рамках жителі Житомирського району продовжують обирати сімейного лікаря та підписувати декларації. Наразі з'явилася технічна можливість укладати декларації з лікарями понад рекомендовану кількість, затверджену Міністерством охорони здоров'я України.

Всі питання, пов'язані з матеріально-технічним забезпеченням процесу в районі вирішуються оперативно, створені належні умови для укладання декларацій між лікарем та пацієнтом за допомогою електронної системи охорони здоров'я e-Health. КНП "ЦПМСД" в грудні 2018 року підписано договір з компанією Helsi, яка надала медичну інформаційну систему на пільгових умовах за 1 грн. на рік.

Станом на 28 січня 2019 року у районі вже підписано 34 950 декларацій з терапевтами, сімейними лікарями та педіатрами, що складає 66,1% від загальної кількості обслуговуваного населення. По області даний показник складає 67,51%.

Приріст за місяць по району складає 509 декларацій. Зареєстровано лікарів у системі - 26. При цьому середня кількість підписаних декларацій на одного лікаря складає 1344,2.

Стан підписання декларацій по вікових групах виглядає наступним чином: діти до 5 років - 2,845 тис. осіб, діти від 6 до 17 років - 5,460 тис. осіб, молодь від 18 до 39 років - 8,757 тис. осіб, люди середнього віку від 40 до 64 років - 11,831 тис. осіб, літні люди понад 65 років - 6,067 тис. осіб.

Нагадаємо, рекомендований оптимальний обсяг практики для терапевта становить 2000 декларацій, для сімейного лікаря - 1800, для педіатра - 900. Проте з 10 січня 2019 року лікарі мають технічну можливість укладати декларації понад оптимальну кількість. Як інструмент балансу вводяться також коригувальні коефіцієнти. Ці зміни були внесені до електронної системи відповідно до Постанови КМУ від 18 грудня 2018 року.

Кампанія з вибору сімейного лікаря триває. Якщо ви ще не обрали лікаря, зверніться до медичного закладу та підпишіть декларацію з лікарем. У найближчому майбутньому лише сімейні лікарі (терапевти та педіатри) виписуватимуть направлення до вузьких спеціалістів, обстеження та консультацію в яких можна буде пройти безкоштовно лише за наявності направлення.

Варто зазначити, що начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Микола Суслик звертає увагу громадськості на тому, що для повноцінного проведення медичної реформи не вистачає ... сімейних лікарів.

Ось так американка Супрун, яка незаконно виконує обов’язки міністра охорони здоров’я України, знищує українську медицину і підвищує рівень геноциду нашого народу. І нечувана епідемія кору в Україні є лише одним з чисельних підтверджень цієї “чорної справи”.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...