» » Ще двоє ведмедів оселилися в Березівці


Ще двоє ведмедів оселилися в Березівці

14-01-2019, 05:35
Переглядів 1312
Ще двоє ведмедів оселилися в Березівці
Двох ведмедів, які виступали у пересувному цирку в Чернігові, перевезли у центр реабілітації "Біла скеля" у с. Березівка.

2 річна Любочка та 8-річний Синочок виступали у цирку і жили у тісних клітках. Коли ж власники вирішили припинити циркову діяльність і передали клишоногих зоозахисникам.

"Вони не родичі. Їх відлучили дуже рано від матері, продали, вони якийсь час виступали в цирку. Потім, на щастя, їх власники вирішили більше не продовжувати циркову кар'єру, тому що зрозуміли, що скоро не будуть дикі тварини використовуватися в цирку, а забезпечити умови як домашніх улюбленців, дуже важко. Вони жили в клітинах 2х4 метра і, звичайно, це не порівняти з умовами тут", - говорить член опікунської ради притулку "Біла Скеля".

У центрі порятунку вже перебуває троє ведмедів зі схожими долями: хтось перебував у приватних звіринцях, на комусь у мисливських господарствах тренували собак. Нині Любочці і Синочку приділятимуть особливу увагу, щоб допомогти їм адаптуватися до нових умов.

Ведмежий притулок живе за рахунок пожертв. Допомагають небайдужі люди та закордонні фонди. Зоозахисники розповідають, утримувати притулок і дбати про ведмедів - досить дорого.

"По-перше, їм потрібна площа, їм потрібен обслуговуючий персонал, потрібно підтримувати все безпечним, цілим, стабільним, потрібно, щоб люди працювали тут вдень і чергували вночі. Ведмідь з'їдає від 5-6 кг до 30 кг в день в залежності від того, який це сезон. Ведмедю потрібно м'ясо, риба, морська риба, овочі, фрукти, цитрусові, кавуни, спеціальні добавки, ліки, дорого обходиться ветеринарна допомога, тому що фахівців по ведмедях не так багато. Іноді навіть з-за кордону доводиться запрошувати. Звичайно, все це недешево. Ми - один з небагатьох українських подібних проектів, ми сподіваємося, що українці і далі будуть нас підтримувати", - пояснила Марина Шквиря.

За повідомленням
Житомир.інфо
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...