» » “Реформована” американкою Супрун наша медицина капітулює перед кором та іншими хворобами


“Реформована” американкою Супрун наша медицина капітулює перед кором та іншими хворобами

12-01-2019, 08:32
Переглядів 778
“Реформована” американкою  Супрун наша  медицина капітулює перед кором та іншими хворобами
В Україні зафіксовано ще один випадок смерті через кір: у Житомирській обласній дитячій лікарні 1 січня 2019 року від ускладнень, зумовлених захворюванням, померла 2-річна дитина.

Про це у коментарі Укрінформу повідомила заступник головного лікаря Житомирської обласної дитячої лікарні Світлана Русак.

“До нас було госпіталізовано 2-річну дитину, яка хворіла на кір, з дуже складною супутньою патологією. Дитина померла. Остаточний паталогоанатомічний діагноз буде за 10 днів. Ускладненням була пневмонія на фоні кору”, - зазначила Русак.

За словами лікаря, дитина була вакцинована проти кору.

“Дитина мала одну вакцинацію. Але у неї була настільки важка супутня патологія, що шансів було дуже мало. 1 січня дитина померла”, - сказала Русак.

Двоє дітей захворіло у Тетерівці

У селі Тетерівка двоє учнів місцевої школи захворіли на кір. Через це заклад освіти закрито на карантин.

Крім цього, на території Тетерівської сільради закрито на карантин всі школи - через перевищення 20%-го порогу захворюваності на грип та застуду. Вчасно "підоспіли" й новорічні канікули, тому все це на навчальному процесі не дуже позначиться.

У тетерівському дитсадку "Берізка" випадків захворювання на кір не зареєстровано. Хоча і тут діти хворіють - на грип та ГРВІ. Даний заклад відвідує лише 17 дітей - це чергова група. Її створено на прохання працюючих батьків, яким немає на кого залишити діток. До того ж, враховано, що серед них немає таких, хто контактував із захворілими на кір школярами.

Усі заклади освіти мають працювати у звичному режимі вже після новорічних канікул.

Кір виявлено і в Левкові

Вкінці листопада минулого року у Левківській ЗОШ І-ІІІ ст. зареєстровано випадок захворювання на кір в учня першого класу. Спочатку 19 листопада його було покладено до лікарні з іншим діагнозом, а 30 листопада у нього було діагностовано кір.

Місцеві лікарі вважають, що школяр захворів від контактів у лікарні.

Як повідомляв Укрінформ, у 2018 році на кір захворіла 54 481 людина (20 204 дорослих та 34 277 дітей). Внаслідок ускладнень кору минулого року померли 16 людей: 12 дітей і четверо дорослих.

Нагадаємо, що у “погані” радянські часи такої страшної медичної статистики не було й близько. Тож, сучасний геноцид народу України продовжується.
Та на це керівництво держави мало звертає уваги. Для можновладців зараз головним завданням є вдруге провести Порошенка на посаду президента, а тому вони повністю зосереджені на передвиборчій акції під назвою “Томос”.

Колись стане відомо й чим займаються таємні американські бактеріологічні лабораторії, діяльність яких приховується від народу та міжнародної спільноти.


Як вберегтися від кору?


Захистити від кору може лише вакцинація. Варто перевірити свою карту щеплень на предмет наявності 2 доз вакцин від кору, тоді ви захищені. Спілкуйтеся із педіатром про щеплення дитини відповідно до її віку.

Кір - надзвичайно заразне інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто при чханні, кашлі або розмові хворого. Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях - до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення.

9 з 10 невакцинованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені. Захворювання на кір може мати тяжкий перебіг і призвести до тяжких ускладнень - пневмонії, вушної інфекції, запалення мозку - енцефаліту, інших серйозних ускладнень, а також до інвалідності та смерті. Специфічного лікування від кору немає. Єдиний спосіб запобігти ускладненням і смерті від кору - вакцинація.

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Щеплення проти кору проводять уже понад 50 років, і за ці роки вакцини зарекомендували себе як безпечний та ефективний спосіб профілактики.
Вакцинація формує специфічний імунітет, унаслідок чого організм людини стає нечутливим до захворювання. Згідно з календарем в Україні, в 12 місяців проводять перше щеплення від кору, а в 6 років - планову ревакцинацію. Ці дві дози вакцини забезпечують захист організму від кору.

Якщо трапилося так, що вчасно щеплення пропустили, то варто якомога скоріше надолужити щеплення, якщо пропустили планову вакцинацію. Вакцинуватись за Календарем і надолужити пропущені щеплення можуть безоплатно усі діти до 18 років, а також дорослі з груп ризику - військові, учасники ООС, студенти, освітяни і медики.

Якщо дитина контактувала з хворим на кір, вона має отримати вакцинацію проти кору протягом перших 72 годин. У деяких випадках також показана екстрена профілактика шляхом введення імуноглобуліну.

За даними центру громадського здоров'я України, на Житомирщині рівень охоплення щепленням проти кору, паротиту та краснухи дітей у віці 1 рік - 87,9%. Для колективного імунітету рівень вакцинації серед населення має бути 95-98%.

МОЗ повідомляє, що станом на 3 січня 2019 року в Україні наявні 809 073 дози вакцин проти кору, паротиту і краснухи, включаючи 392 200 доз вакцин КПК виробництва США, що були направлені в регіони України. Пріоритетною є поставка вакцин в західні області, де нині реєструється найбільше випадків захворювання на кір.

ЗАХИСТ ВІД КОРУ ПОТРІБНИЙ, ЯКЩО:

Дитині виповнилося 12 місяців: не зволікайте із плановим щепленням КПК.

Дитина старша від 1 року і ви пропустили перше щеплення - негайно надолужте його, звернувшись до вашого медичного закладу.

Дитині 6 років - це час іти на планову ревакцинацію КПК.

Ви пропустили планову ревакцинацію в 6 років. У цьому випадку зверніться до медичного закладу, адже тільки дві дози вакцини забезпечують повний захист.
Дитині 6 та більше років і вона не має жодного щеплення КПК. У такому разі потрібно зробити два щеплення з інтервалом не менше одного місяця.
Ви не пам'ятаєте, чи робили дитині щеплення КПК, і не маєте документальних підтверджень. У цьому випадку дитину також потрібно вакцинувати.

Підлітки, а також дорослі, що не хворіли на кір, не отримували щеплень від кору. Їм також потрібна вакцинація від кору

СТЕЖТЕ, як вводять ВАКЦИНу

Вакцину ніколи не колють у сідницю. Якщо вакцина потрапить у жировий прошарок, вона може втратити свої властивості. Якщо зачепити голкою сідничний нерв, це може призвести до больового синдрому та інших порушень.

Зауважте, що:

дітям до трьох років укол роблять у передню поверхню стегна;

дорослішим дітям укол роблять у плече.


Після щеплення спостерігайте за дитиною. Не йдіть з поліклініки одразу після щеплення. Залишіться на 20-30 хвилин, щоб лікар міг побачити, що в дитини немає реакції негайного типу на вакцину. Незначне почервоніння та дискомфорт у місці ін'єкції, підвищення температури - це нормальна реакція дитини на щеплення. Ці симптоми - ознака того, що вакцина діє та організм дитини формує імунітет. Вони зазвичай самі минають за кілька діб. Якщо підвищена температура турбує дитину, ви можете дати їй жарознижувальне - відповідно до порад вашого дільничного лікаря.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...