» » Хто очолить Студеницький ліцей?


Хто очолить Студеницький ліцей?

6-01-2019, 06:49
Переглядів 896
Хто очолить Студеницький ліцей?
Директор комунального закладу "Студеницький ліцей" Глибочицької сільської ради Житомирського району Павло Позняков виграв конкурс на посаду директора ліцею №25 м. Житомир. Протокол засідання конкурсної комісії та результати відбору оприлюднено на сайті Житомирської міськради.

"Конкурсна комісія визначила переможця конкурсного відбору на посаду директора ліцею №25 м. Житомира Познякова Павла Миколайовича (результат письмового тестування - 93 бали, письмового вирішення ситуаційного завдання - 10 балів, презентація перспективного плану розвитку закладу - 8,79 балів, загальна кількість балів - 111,79, підсумковий рейтинг - І)", - йдеться в оприлюднених результатах.

На 2 місці за кількістю балів опинилася директорка Житомирського вищого професійно-технічного училища-інтернату Олена Дерев'янко, на 3-му - психолог Житомирського міського ліцею при ЖДТУ Лiлiя Соколюк, і на 4-му - вчителька економіки ЗОШ І-ІІІ ст. №28 м. Житомира Ольга Черниш.

Про результати конкурсу збираються поінформувати міського голову Житомира Сергія Сухомлина, директора департаменту освіти Валентина Арендарчука, який напередодні вийшов з комісії, та всіх кандидатів. Результати конкурсу мають оприлюднити на сайті міськради та ліцею №25. За результатами конкурсу директор департаменту освіти має укласти з новим директором контракт.

Як зазначалося в оголошенні, оклад керівника ліцею станом на 9 листопада становив 5 тисяч 656 гривень, до яких передбачені доплати, надбавки, підвищення та заохочення.

Не без Скандалу

Начальник департаменту освіти Житомирської міської ради Валентин Арендарчук вийшов зі складу комісії з питань конкурсного відбору на посаду директора ліцею №25 м. Житомира.

Відповідну заяву Валентин Арендарчук написав 19 грудня 2018 року на ім'я голови комісії Вікторії Краснопір, - повідомила в соцмережі житомирянка Ірина Коцюба.

"Під час другого етапу конкурсного відбору на посаду директора ліцею №25 м. Житомира, презентації розвитку закладу, заявляю про те, що оцінювання кандидатів деякими членами комісії відбувалося, на мою власну думку, необ'єктивно, непрофесійно, несправедливо, а саме: коли одному з кандидатів виставляють максимальну оцінку, який демонструє переважно компілятивність нормативної бази, тавтологічність та демагогічність прийомів, видаючи це за основополагаючі складові розвитку закладу, пропонуючи заходи, вже реалізовані в закладі, який свідомо уходить від відповіді на професійні питання, вміло маскуючи емоційністю свого виступу некомпетентність та відсутність інтелектуального бачення майбутнього ліцею 21 століття. Тому, усвідомлюючи відповідальність перед учнями, батьками, трудовим колективом ліцею №25 м. Житомира, власною совістю, керуючись професійним та життєвим досвідом, припиняю участь у роботі конкурсної комісії", - йдеться в заяві заступника голови комісії Валентина Арендарчука.

Як повідомлялося раніше, на крісло директора ліцею №25 було чотири претенденти, а колишнього директора ліцею №25 Галину Пономарьову звільнено 29 серпня 2018 року. Її стаж роботи у ліцеї - 39 років, на посаді директора - 34 роки. Галина Анатоліївна - заслужений вчитель України, вона неодноразово була депутатом міської ради, очолювала гуманітарну комісію і завжди сприяла не тільки розвитку ліцею №25, а і всій освіті міста Житомира. Нагороджена відзнакою "За заслуги перед містом".

13 грудня 2018 р. в департаменті освіти відбувся перший етап конкурсного відбору: кандидати здавали тести під наглядом відеокамер. 17 грудня відбувся другий етап: презентація перспективного плану розвитку ліцею, відеотрансляцію якого виклали на сайті міськради.

За цих обставин Глибочицькій сільраді доведеться оголошувати новий конкурс на посаду директора Студеницького ліцею. До цього слід додати, що минулого року нових керівників отримали й Глибочицький ліцей та Гадзинська гімназія.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...