» » Кому і як живетиметься у 2019 році? Гороскоп


Кому і як живетиметься у 2019 році? Гороскоп

1-01-2019, 20:15
Переглядів 529
Кому і як живетиметься у 2019 році? Гороскоп
Ми всі добре знайомі зі східним гороскопом. Кожна людина точно знає, в рік якої тварини вона народилася і, так чи інакше, цікавиться характеристикою своєї тварини-покровителя. Між тим, цей 12-річний цикл - не просто розвага, а складна система, розроблена астрологами близько 4000 років тому.
Тотемні тварини, які очолюють роки, були обрані не навмання. В давнину вважалося, що тільки ці дванадцять звіряток прийшли проводити Будду в інший світ. Точніше, за однією з легенд, тварин було 13 і першим на місце зустрічі прийшов верблюд - заздалегідь, з вечора, сподіваючись обдурити менш розторопних звірів. Але у найвідповідальніший момент двогорбий заснув.

Тому Щур, став першою істотою, що з'явилася перед поглядом божества. За ним вклонитися Будді прийшли Бик, Тигр, Кіт (або Кролик), Дракон, Змія і Кінь. Після них право заступництва над цілим роком отримали Вівця, Мавпа, Півень та Собака. Останньою до місця прощання прийшла Свиня - вона і тепер завершує коло з 12 років. 2019 рік - саме такий період. Це час підбити підсумки, закрити старі справи, продумати плани на майбутнє і отримати нагороду за попередні 11 років.

Східний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків повідає вам, що ж принесуть майбутні місяці під знаком Свині. Які стосунки складуться у господині року з "хижими" представниками календаря - Драконом, Тигром, Собакою? Що піднесе вона своїм підопічним, народженим в минулі роки її правління? Давайте дізнаємося прямо зараз!


Щур
Наступаючий рік для Мишок буде рівним і спокійним. Якщо у вас діяльний характер, то плавання за течією буде здаватися навіть нудним, так що, доведеться шукати собі розваги та пригоди своїми силами. Не надто вдалий 2019-й для того, щоб укладати шлюб, хоча господиня року обіцяє насичений романтикою період.
Але всі розпочаті відносини навряд чи мають шанси на тривале майбутнє. В роботі та фінансах теж все спокійно, і навіть занадто. Вас буде долати лінь, а від вашої працездатності і активності безпосередньо залежать фінанси. Щоб вони розмножувалися, боріться з апатією і ні в якому разі не підписуйтесь на великі витрати.

Бик
Особливо вдало для вас буде складатися сімейне й особисте життя. Рік буде сповнений любові, тепла, турботи і гармонії. Якщо сім'я тільки в планах, то Свинка обов'язково підштовхне до вас підходящої людини, дивіться не пропустіть свою долю!
Активна розумова праця обіцяє вам прорив в кар'єрі, але за умови грамотного чергування роботи і відпочинку: не повинно бути переваги ні в одну із сторін. Набратися сил найшвидше вийде в подорожах, але не на самоті, а з рідними або друзями.

Тигр
Для вас настає по-справжньому успішний час. Якщо вам здасться, що все бажане йде до вас у руки - знайте, що вам не здається. Незаміжнім і неодруженим посміхнеться удача, і серйозні відносини не змусять себе довго чекати. Легко буде просуватися навчання і кар'єра, можна навіть зважитися на жорсткі дії, щоб отримати подяку, премію, або підвищення.
Як і для інших знаків, єдину небезпеку Тигру несе лінь і бажання поспати ще 5 хвилиночок" - Свиня може зіграти на апатії і позбавити вас приємних бонусів. Мільйон ви не втратите, але пропустіть шанс отримати зайві тисячу-дві.

Кіт (Кролик)
Коти, вони ж Кролики, змушені будуть переглянути свою поведінку і приборкати різкий характер, інакше можуть пересваритися з усім близьким оточенням. Конфліктні ситуації можливі в робочій сфері, аж до втрати хорошого місця.
Щоб не терпіти невдоволення м'якої і делікатної Свині, постарайтеся виховати в собі ці якості. Домовляючись і йдучи на компроміси, ви зможете домогтися поставлених цілей. В особистому житті все буде спокійно, але, знову ж таки, слухайте і приймайте свого партнера з усіма недоліками, щоб зберегти крихкий мир.

Дракон
Представникам цього знака потрібно буде заздалегідь планувати всі важливі події. Робите річний звіт - розпишіть по пунктах всі етапи роботи. Плануєте весілля - продумайте кожну дрібницю. Інакше в останній момент виявиться, що у звіті не сходиться баланс, а весільний торт привезуть на день пізніше.
Крім таких сюрпризів, допущених з вашої ж неуважності, потрясінь в цьому році не буде. Це відповідний час, щоб зайнятися своїм здоров'ям. Вразливими виявляться травна і нервова системи, багато в чому, через запальний характер Дракона. Медитуйте і виїжджайте на природу, тоді зможете уникнути багатьох недуг.

Змія
Відносини Змії і Свині на цей раз не заладяться. Рік не підкладе вам "свиню" в буквальному сенсі, але краще зачаїтися і не лізти на рожен за досягненнями. Живіть у звичному темпі, не бійтеся проявляти ініціативу і здорові амбіції.
Але якщо на горизонті з'явиться афера або найменша підозра, що вас втягують в нечесну гру - біжіть щодуху, яку б щедру пропозицію ви не отримали. Це стосується і любовних відносин. Варто згадати східну мудрість - краще бути одному, ніж разом з ким завгодно.

Кінь
Представникам цього знаку можна буде трохи піддатися типової для Свині межі - ліні. Звичайно, в здоровому сенсі. Просто пора відмовитися від ролі безсмертного поні, і дозволити собі заслужений відпочинок. Втім, працьовитість Коня буде винагороджена фінансовим припливом.
Зрушаться з мертвої точки романтичні відносини: чекайте пропозиції, або вирішуйте зробити його даму серця. Якщо ж є сумніви - а чи варто, то, ймовірно, відносини пора залишити в минулому, причому зробити це треба саме у 2019-му році.

Вівця (Коза)
Вівці стануть головними щасливцями року. Нерозлучні друзі покровительки 2019-го отримають повний набір радощів і щастя. В заповітній подарунковій коробці ви знайдете підвищену увагу з боку протилежної статі і зможете прискіпливо вибрати свого майбутнього партнера.
Не менше позитиву отримають від обранця і сімейні представники знаку. Успіх у кар'єрі доведеться заробляти всіма силами. Працювати Вівцям треба буде у поті чола, але грошова компенсація і повага оточуючих варті того.

Мавпа
Для вас рік свині стане цікавим і яскравим. Динаміка буде мати як позитивні, так і негативні моменти. Від великої кількості подій закрутиться голова, а твердий грунт піде з-під ніг. Щоб не випасти з сідла, серйозні події плануйте заздалегідь і не беріть на себе занадто багато.
Якщо сумніваєтеся, що потягнете додаткове навантаження, відкладіть намічене на потім: вступити в керівну посаду або народити третю дитину краще в наступному році, зараз - не найвдаліший час. Приділіть увагу і здоров'ю в цілому. Пройдіть курс масажу, купіть спеціальний розслабляючий аплікатор, щоб не зіткнутися з захворюваннями опорно-рухового апарату.

Півень
Півнів чекає напружений і важкий рік, але в той же час, фінансово вдалий. У гонитві за грошима ви ризикуєте упустити інші важливі аспекти життя - сім'ю і взаємини. Ревнощі і конфлікти через вашу постійну зайнятість можуть геть позбавити вас задоволення від отриманих матеріальних бонусів.
Намагайтеся розподіляти свій час так, щоб усюди встигати. Тоді ви будете забезпечені підтримкою і розумінням з боку рідних людей, що у 2019 важливо. Тільки заручившись схваленням сім'ї, починайте кар'єрний підйом, а досягнувши успіху - поділіться ним з тими, хто вам допоміг.

Собака
Ваш рік можна назвати вдалим, хоча часто доводиться стикатися з дратівливими факторами. Емоційне напруження вплине на ваше романтичне життя, всі негативні емоції будуть виливатися на вашого партнера. Вся заковика в тому, чи зможете ви потім загладити свою провину, і погодиться ваш улюблений чоловік побути "жилеткою".
Ті, хто ще самотній, швидше за все, зможуть зав'язати довгострокові відносини, і, вибираючи між кар'єрою та особистим життям, зробіть ставку саме на любов.

Свиня
Це ваш рік, і варто взяти від нього максимум "приємностей"! Висока ймовірність того, що успіх цього періоду не пошириться на наступні роки, значить, варто запастися усім необхідним.
Залагодити робочі моменти, приберегти гроші, зберегти або створити сім'ю. Поки триває 2019-й - це все у вас буде виходити без видимих зусиль. Але яким би приємним не було, не дозволяйте собі занадто розслаблятися, інакше ваша природна схильність до неробства, може забрати у вас з-під носа всі грандіозні можливості.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...