» » У Глибочиці - зустріч з дітьми


У Глибочиці - зустріч з дітьми

30-10-2018, 06:16
Переглядів 683
У Глибочиці - зустріч з дітьми
Нещодавно начальником служби у справах дітей Глибочицької сільради І. Мирною спільно із інспектором ювенальної провенції Житомирського відділення Житомирського відділу національної поліції ГУНП в Житомирській області Л. Рибак та директором Глибочицького ліцею В. Марчук було проведено профілактично-роз’яснювальну бесіду з учнями 5-11 класів Глибочицького ліцею.

Інспектор Л. Рибак роз’яснила учням законодавчу базу з питань відповідальності дітей та молоді за вчинення правопорушень, відповіла на запитання дітей. Було продемонстровано уривок з фільму щодо «булінгу» у школі.

Начальник служби у справах дітей І.Мирна зосередила увагу учнівської аудиторії на важливості здорового способу життя, недопустимості негативних проявів серед підлітків, молоді (булінгу, тютюнопаління, вживання алкоголю та наркотичних засобів). Вона провела конкурс-диспут з учнями ліцею на тему «Як я зроблю своє життя успішним».

Під час диспуту учнями було сформульовано ряд вимог для досягнення успіху, чого слід уникати в житті (негативних звичок, безвідповідальності, жорстокості та ін.).
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...