» » Кадрові призначення у Житомирі та Тетерівці


Кадрові призначення у Житомирі та Тетерівці

17-09-2018, 05:48
Переглядів 706
Кадрові призначення у Житомирі та Тетерівці
7.09.2018 року відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Тетерівської сільської ради.

Комісією було прийнято рішення рекомендувати сільському голові Тетерівської сільської ради Житомирського району Житомирської області Ільницькій В.Ф. призначити Ватраля С.Л. на посаду директора комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Тетерівської сільської ради та укласти з ним контракт.

х х х х х х х

Новий начальник комунального підприємства «Житомирське трамвайно-тролейбусне управління» у перший день своєї роботи працевлаштував депутата Житомирської райради Романа Мусійчука.

«Прийняти на роботу Мусійчука Романа Миколайовича – начальником автобусного парку, з 11 вересня 2018 року з оплатою праці згідно штатного розпису. Підстава: заява Мусійчука Р.М.», - зазначається у наказі, який датований 10 вересня.

Мусійчук написав, що отримав пропозицію очолити комунальний автобусний парк від Євгенія Демчика, який з 10 вересня керує Житомирським ТТУ.

Нагадаємо, Роман Мусійчук на місцевих виборах 2015 року обраний депутатом Житомирської районної ради: він був першим номером у списку Радикальної партії Олега Ляшка. На той час Мусійчук був безробітний і в подальшому в деклараціях зазначав, що тимчасово не працює. Р.Мусійчук є одним із засновників і головою правління громадського об’єднання «Захист прав споживачів громадського транспорту».
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...