» » За кого голосуватимуть “мертві душі”?


За кого голосуватимуть “мертві душі”?

20-08-2018, 09:27
Переглядів 646
За кого голосуватимуть “мертві душі”?
МОНІТОРИНГ ЕЛЕКТОРАЛЬНИХ НАСТРОЇВ УКРАЇНЦІВ

Згідно з результатами дослідження, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг", наразі, респонденти мало орієнтуються у тому, що збираються робити основні кандидати у випадку обрання президентом (від 45 до 65% респондентів не орієнтуються в планах кандидатів).

Лідером президентського рейтингу залишається Ю.Тимошенко, за яку готові проголосувати 17,7% тих, хто візьме участь у голосуванні та вже визначився із вибором. За А.Гриценка можуть віддати свої голоси 10,7%, Ю.Бойка - 8,9%, О.Ляшка - 8,5%, П.Порошенка - 8,3%, В.Зеленського - 8,0%, С.Вакарчука - 8,0%, В.Рабіновича - 5,9%. Рейтинг інших кандидатів менше 3%. Майже кожен п'ятий не визначився з вибором.

За показниками т.зв. "другого вибору" відносно кращий електоральний потенціал мають В.Зеленський (8,0%), Ю.Тимошенко (7,5%), А.Гриценко (6,1%), С.Вакарчук (5,7%), О.Ляшко (4,8%). За В.Рабіновича за певних умов могли б ще проголосувати 3,7% опитаних, Ю.Бойка - 3,4%, П.Порошенка - 3,1%.
Антирейтинг надалі очолює П.Порошенко: половина респондентів не проголосували б за нього у жодному випадку. Ю.Тимошенко, О.Ляшка, А.Яценюка не підтримали б у жодному разі 26-29%, О.Тягнибока - 18%, Ю.Бойка - 17%, В.Рабіновича - 15%, В.Зеленського - 13%, С.Вакарчука - 11%.

Готовність брати участь у парламентських виборах дещо нижча - 46% однозначно мають намір голосувати, ще кожен четвертий скоріше так, ніж ні.
Партійний рейтинг очолює Батьківщина, яку готові підтримати 19,5% тих, хто має намір голосувати і визначився з вибором. Другу позицію ділять Опозиційний блок, Громадянська позиція та партія "Слуга народу", за які готові проголосувати близько 11%. За партію "За життя" мають намір віддати голоси - 7,2%, Радикальну партію - 7,0%, БПП Солідарність - 6,5%, Самопоміч - 4,3. Майже кожен шостий не визначився з вибором.

Аудиторія: населення України від 18 років і старші. Вибірка репрезентативна за віком, статтю, регіонами і типом поселення. Вибіркова сукупність: 2000 респондентів. Особисте формалізоване інтерв'ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2,2%. Терміни проведення: 20 липня - 3 серпня 2018 року.

На виборах в Україні голосуватимуть "мертві душі"

Біда України в тому, що уряд намагається розплановувати бюджет, не враховуючи того, що в державі досі не проведений перепис населення. Точно відомо лише те, скільки є пенсіонерів і скільки народжується та вмирає людей. Про це в ефірі телеканалу ZIK сказав народний депутат Микола Катеринчук.

На його думку, щодо України варто проводити розрахунки, скільки людей щорічно виїжджає за кордон. Адже так можна буде визначити, чи не голосуватимуть на майбутніх виборах "мертві душі".

"Наша загальна біда в тому, що ми підходимо до якогось намагання урядового планування по розподілу бюджету, не враховуючи те, що в нас не проведений перепис населення. Ми лише точно знаємо, скільки у нас є пенсіонерів, скільки народжується і вмирає. А скільки поїхало, скільки може працювати, визначається відносно, зі серйозними похибками.

Адже є близько 1,5 мільйона "мертвих душ", тих неіснуючих осіб, яких можна використати на будь-яких виборах. Але для цього треба контролювати ЦВК і, зрозуміло, що по вертикалі мати свої можливості впливу й на інші комісії", - наголосив він.

Але, за його словами, до виборів 2019 року нічого не зміниться, адже ніхто не планує наразі проводити перепис населення.

"Перепис населення не буде проведений до президентських виборів, тому що там є запас голосів для фальсифікацій. Ви ж розумієте, що в країні, у якій президент бореться з антикорупціонерами на серйозному рівні і десь поки антикорупційна стратегія не має широкої підтримки населення, всі взяли і "купили" в перший ряд місця, взяли по корзині попкорну і дивляться, як антикорупційні органи намагаються затримати відтік грошей із бюджету кожної української сім'ї", - прокоментував Катеринчук.

А взагалі, пан Катеринчук суттєво помиляється у цифрах, оскільки, за даними міжнародних організацій, на даний час за кордоном перебуває 7-10 мільйонів громадян України. Зрозуміло, хто збирається сфальсифікувати під час голосування і записати ці голоси собі. Не марно ж Гарант, маючи вкрай низький рейтинг все ж пре на вибори. Чи вдасться комусь стати на заваді голосуванню “мертвих душ” - побачимо за результатами виборів.

Ось так!

Глядачі відомого українського телеканалу "Zik", що спеціалізується на політичній тематиці, в результаті проведеного опитування визнали, що найкращим президентом України, на їхню думку, був саме ... Віктор Янукович, якого зараз заочно судять в Києві за "державну зраду".

Як передає "ПолітНавігатор", українцям запропонували відповісти на питання, хто, на їхню думку, є найкращим президентом України. Результати опитування показали, що 56,7% глядачів визнали таким Віктора Януковича.

Почесне друге місце зайняв Леонід Кучма - за нього проголосували 16,8% українців. Слідом за ним - Віктор Ющенко (10,2%), потім нинішній президент Петро Порошенко, за якого віддали голос 9,2% українців. Головним аутсайдером став перший президент України Леонід Кравчук, який в цьому списку зайняв останнє місце (7,1%).
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...