» » Знову хабарник - у поліції Житомирського району


Знову хабарник - у поліції Житомирського району

11-08-2018, 10:15
Переглядів 618
Знову хабарник - у поліції Житомирського району
Затримано поліцейського на хабарі у 5 тис. грн. Про це повідомила прес-служба військової прокуратури Центрального регіону України.

За процесуального керівництва військової прокуратури під час отримання неправомірної вигоди викрито та затримано поліцейського сектору реагування патрульної поліції Житомирського районного відділення поліції.

"Старший сержант поліції 2 серпня вимагав від приватного підприємця неправомірну вигоду у сумі 5 тис. грн за не створення перешкод у зайнятті підприємницькою діяльністю, пов'язаною з перевезенням лісопродукції на території "підконтрольній" вказаному поліцейському. Поліцейського затримали за результатами проведення слідчих дій безпосередньо під час отримання частини неправомірної вигоди у розмірі 3 тис. 500 грн під контролем правоохоронних органів", - йдеться у повідомленні.

Наразі затриманому сплановано повідомлення про підозру, подання до суду клопотань про обрання запобіжного заходу, відсторонення від посади та арешт вилученого майна.

До слова, ч. 3 ст. 368 КК України, "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, а так само прохання надати таку вигоду для себе чи третьої особи за вчинення чи невчинення такою службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє чи надає неправомірну вигоду, чи в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища, тобто дії, предметом якої була неправомірна вигода у значному розмірі, або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище, або за попередньою змовою групою осіб, або повторно, або поєднане з вимаганням неправомірної вигоди, - карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна".

Нагадаємо, що у Житомирі слідчого поліції засудили на п'ять років за хабар у 2 тисячі 500 гривень. У Житомирі керівництво державної лабораторії підозрюється в одержанні хабарів.

На фото: грузинська наймичка Деконеїдзе, яка провела "реформу" української поліції за американським зразком, і чкурнула за кордон, визнавши провал чергової порошенкової "реформи".
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...