» » Директора Глибочицької школи визначено


Директора Глибочицької школи визначено

10-08-2018, 15:52
Переглядів 913
Директора Глибочицької школи визначено
9 серпня у Глибочицькій сільраді відбулося засідання конкурсної комісії з визначення переможця керівника Глибочицького закладу освіти, яку провела начальник відділу освіти ОТГ Г.Войтенко, яка й була головою комісії.

Варто зазначити, що даний конкурс проводився на основі Положення про порядок призначення на посаду керівників закладів освіти Глибочицької ОТГ і на посаду директора місцевої школи запропонувала свою кандидатуру лише Валентина Марчук – нинішній директор Березинського дошкільного закладу освіти цієї ж сільради. З нею була проведена співбесіда і вона подала свій перспективний план розвитку Комунального опорного закладу «Глибочицький ліцей» - саме так відтепер називається школа.

Члени комісії одноголосно визнали В.Марчук переможцем конкурсу і запропонували відділу освіти заключити з нею строковий трудовий договір.
У роботі конкурсної комісії взяв участь та виступив і Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський.

Варто зазначити, що колишній директор Глибочицької школи П.Сергійчук виграв конкурс на посаду Вересівської школи і рішенням останньої сесії Житомирської райради його призначено на цю посаду з 21 серпня поточного року.

«Сільське життя»dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...