» » Хто очолить школи?


Хто очолить школи?

27-07-2018, 08:50
Переглядів 979
Хто очолить школи?
У Житомирській районній раді підведено попередні підсумки конкурсних відборів керівників ЗОШ району.

Так, стало відомо, що за результатами поданих заяв та документів до участі у конкурсному відборі на заміщення посади керівника Миролюбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Житомирського району допущена Бабій Марина Михайлівна.

Також за результатами поданих заяв та документів до участі у конкурсному відборі на заміщення посади керівника Вересівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського району допущений Сергійчук Петро Михайлович.

Відповідно до рішення конкурсної комісії від 18 липня 2018 року, пп.2 п. 13 “Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та закладу позашкільної освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селищ Житомирського району”, затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії сьомого скликання від 01.06.2018 року №622, конкурс на заміщення посади керівника Високопічської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Житомирського району Житомирської області визнано таким, що не відбувся у зв'язку з тим, що до участі у конкурсі не допущено жодного кандидата.

За результатами роботи конкурсних комісій, на чергову сесію Житомирської районної ради 3 серпня винесено відповідні питання:

-про призначення директора Вересівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області.

-про призначення директора Миролюбівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Житомирського району Житомирської області.

Також депутати розглянуть питання “Про реорганізацію Левківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Житомирського району Житомирської області шляхом перетворення в опорний навчальний заклад «Левківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Житомирської районної ради Житомирської області”.
dle
Рейтинг:
Новости Radtram:
Loading...